Akcje Tesli i Bitcoina za bilion dolarów

Rosnąca wartość kryptowalut nawiedza założyciela Tesli Elona Muska. Na drugi dzień zapytał w swoich sieciach społecznościowych, czy możliwe jest przeniesienie całego salda jego działalności na bitcoiny.

Pierwszy przedsiębiorca opublikował mem o ludziach, którzy myślą zbyt wiele o cyfrowej walucie. W komentarzu pod tym postem Michael Sailor, którego firma opracowuje oprogramowanie do analizy biznesowej, zaproponował przekształcenie bilansu Tesli w bitcoiny, aby kurs kryptowaluty wzrósł do biliona dolarów w czasie. Musk rozważał propozycję, a Sailor powiedział, że przekazał 1,3 miliarda dolarów na bitcoiny. W 2020 roku akcje Tesli wzrosły o 630%, a fortuna Elona Muska wzrosła o 110 miliardów dolarów. W rankingu najbogatszych ludzi Elon Musk zdołał wyprzedzić założyciela Facebooka Marka Zuckerberga. Elon Musk zajmuje obecnie trzecie miejsce w rankingu Forbesa. Ale mogło być zupełnie inaczej: raz “w ciemnych dniach”, Elon Musk zaprosił dyrektora generalnego Apple Tima Cooka do omówienia zakupu Tesli, ale odmówił spotkania.

Co stanie się z akcjami Tesli w 2021 roku? Eksperci uważają, że nie jest to pełny potencjał, który akcje pokazały w 2020 roku.

Niezawodny broker Global Alliance oferuje, aby nie przegapić możliwości i patrzeć w przyszłość. Dla udanego handlu największymi Global Alliance stworzył wszystkie warunki:

wycofanie transakcji na największych dostawców płynności, korzystne kursy handlowe, specjalne warunki dla handlowców kryptograficznych i dużych klientów, bezpłatne sygnały handlowe i codzienne analizy, szkolenia pod kierunkiem specjalisty i więcej.

Aby dołączyć do liczby klientów Global Alliance, kliknij tutaj.

Zostaw odpowiedź