Amarkets: Copy Trading LikbeZ

szkolenia kopiowania oznacza kopiowanie transakcji innych przedsiębiorców. Ten sposób inwestowania pozwala na wymianę małym depozytem bez konieczności zrozumienia zawiłości rynku. W przypadku Cogwridding, cały ten “bólu głowy” przedsiębiorców kontrolnych lub dostawcy sygnału. Inwestor z kolei może ustawić kwotę maksymalnego dopuszczalnego ryzyka.

możemy powiedzieć, że handel kopiujący powstał w 2005 r. Wtedy wielu handlowców w procesie automatycznego handlu zajęło kopiowanie pewne algorytmy. Brokerzy ocenili, jaki potencjał ma system, aby dokonać transakcji kopiowania. Taki system usunął potrzebę śledzenia sygnałów pocztą elektroniczną lub na specjalnych czatach handlowych. Od tego czasu kategorie stało się bardzo popularne.

Jak pracować copteidding

kopia kopiatywa odnosi się do tak zwanego handlu społecznego. Sygnały są dostarczane przez dostawcę sygnału. Dzieje się tak w następujący sposób: w pierwszym kroku

sygnały od dostawcy, aby opuścić obszar, który jest pośrednikiem. Następnie przychodzą do brokerów, którzy zawarli umowę o partnerstwie. W drugim etapie sygnały docierają do abonentów, które mogą odtwarzać je w trybie automatycznym lub filtrze, wybierając najbardziej udane, według swojej opinii.

Rodzaje kopiowania

W wyróżnianiu kopiowania można odróżnić trzy kierunki. Rozważ je bardziej szczegółowo:

Platforma handlowa MetaTrader Service. Na stronie internetowej MQL5.com wszystkie niezbędne informacje na dostawców, a także statystyki są gromadzone. Uzyskać dostęp Na sygnały, należy nacisnąć odpowiedni przycisk. Następnie inwestor wybiera rodzaj abonamentu. Specialized Service Broker. Ten typ copyrideding opiera się na wypłatę premii sygnałów, które są właścicielami kont mistrzowskich broker. Usługa RAMM z AMARKETS można przypisać tutaj. Oprogramowanie innych firm Takie oprogramowanie obejmuje roboty handlowych, które są osadzone na platformie. Są one również nazywane doradcy, i są one różne w trudnej sytuacji. Może to być również osobny program.

. Kopiowanie sygnałów sygnałowych

Ten widok kopiowania sygnału oznacza zapłatę sygnałów przez subskrypcję. Zazwyczaj usługa ta ma każdy broker. Główną niedogodnością tego rodzaju kopiowaniem jest to, że przeniesienie sygnałów od dostawcy do inwestora, terminal tego ostatniego musi być włączony.

Pamm Investment

Rachunki PAMM są kolejnym rodzajem kopiowania. Ta metoda sugeruje, że inwestor daje fundusze za zaufanie zaufanie. Menedżer jest profesjonalnym przedsiębiorcą, którego dochód jest utworzony przez zmiany cytatów walutowych. Taki spacerowanie charakteryzuje się szeregiem funkcji.

Przede wszystkim możesz zainwestować całkowicie niewielką ilość. Zwykle minimalna kwota wynosi 100 USD; Aby konsekwentnie zarobić zysk, ważne jest wybranie dobrego menedżera; Trader Manager dostaje dostęp do środków inwestora na ważność umowy; Na okres umowy inwestor nie może wpływać na handel;

Przetłumaczone dochody w handlu Kosztem inwestora, a kierownik otrzymuje zadeklarowany odsetek zysków.

RAMM Investment

Ramm można nazwać “Zaawansowaną” alternatywną inwestycją Pamm, ponieważ ma wbudowany system zarządzania ryzykiem. Umożliwia skopiowanie transakcji kilku menedżerów na raz. Cechy kont RMM obejmują:

Sygnały kopiowania występuje przy 100% dokładności; Transakcje są przekazywane z uwzględnieniem współczynnika korekty, co gwarantuje rentowność handlu, nawet z małym depozyt; Inwestor może dostosować rozmiar maksymalnego odliczania, ustanawiając dopuszczalny poziom ryzyka. Jeśli ta wartość zostanie osiągnięta, handel jest zatrzymany automatycznie; Ponieważ menedżer otrzymuje procent zysków inwestora, jest zainteresowany wyników handlu ludźmi; Inwestor może równoległy do ​​otwartych transakcji na jego koncie; Fundusze inwestorów nie są przekazywane na konto przedsiębiorcy zarządzający. Utrzymuje je pełną kontrolę i może zamknąć umowę w dowolnym momencie lub czerpać fundusze;

Zalety i wady dotyczące kopiowania

w kasowaniu jest zarówno zalety, jak i wady. Zalety można przypisać:

możliwość inwestowania bez obecności niezbędnej wiedzy i umiejętności. Wykorzystuje to wiedzę i umiejętności dostawców sterowania i sygnału; Inwestor ma możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego stylu handlu, w oparciu o statystyki dostarczone przez brokera; Inwestor nie powinien spędzać dużo czasu przed monitorem, oceniając rynek w poszukiwaniu najlepsze punkty wejściowe; Zdolność do dywersyfikacji zagrożeń, wybierając wielu dostawców sygnałów.

Jeśli chodzi o niedociągnięcia, nie są zbyt wiele, ale są one również obecne:

wysokie ryzyko. Bez względu na to, że profesjonalista jest menedżerem, może również mieć okresy nieudanego handlu, co oczywiście znajduje odzwierciedlenie w inwestorze; Niezdolność do rozwijania profesjonalnie. Kopiowanie innych transakcji, inwestor traci umiejętności analizy rynku iw przyszłości będzie trudno mu handlować niezależnie;

AS. Można widać, naśladowanie jest bardzo przydatnym narzędziem handlowym, który rozszerza możliwości inwestora. Dzięki kompetentnym wyborze dostawcy sygnałów i przedsiębiorcy kontroli możesz dostroić się do stabilnego zysku. Niemniej jednak kopytowanie nie jest różdżką magiczną i nie zapisuje inwestora przed ryzykiem.

.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.