Amarkets: Demo prawdziwego pieniędzy

, pomyślnie handlu na koncie demonstracyjnym, możesz przetłumaczyć zdobyte zarobki na realne konto handlowe. I jednocześnie nic nie ryzykuj! Wszystko jak najprostsze: Otwórz konto demo i weź go na zysk w ciągu 5 dni przy użyciu wirtualnych środków. W piątym dniu zablokujesz zysk i otworzyć prawdziwe konto handlowe, takie jak stałe lub standardowe. Uzupełnij prawdziwe konto w ilości równych lub większych zysków. Skontaktuj się z osobistym menedżerem, który jest dostępny na koncie osobistym i poproś o rozwój Zysk z konta demonstracyjnego na Twoje konto handlowe.

Można usunąć narzędzia bonusowe dopiero po osiągnięciu pewnego poziomu obrotów handlowych * na koncie. Bonus nie jest używany po wyciągnięciu i zostanie napisany z konta, gdy osiągnie poziom “zatrzymania”.

Warunki otrzymania oferty bonusowej

jest ważne do obrotu narzędzi FX dla stałych i standardowych kont MetaTrader 4. Należy uzupełnić konto handlowe w wysokości równej lub większej liczbie zysków. Jeśli zysk na koncie demonstracyjnym To więcej niż to, co chcesz uzupełnić realne konto handlowe, twój menedżer uzgodnie kwotę bonusu dla Ciebie indywidualnie. Aby uzyskać bonus, należy uzupełnić konto z rzeczywistymi środkami nie później niż w ciągu 5 dni od daty zysku na rachunku DEMO. Bonus na koncie handlowym jest uznawany wyłącznie do firmy zweryfikowanej w firmie. Bonus jest pobierany w formie bonusu pracującego w linii kredytowej Platformy MetaTrader 4 i nie jest podsumowany z rzeczywistymi środkami w całkowitym saldzie. V. Obrót uwzględnia również zamkniętych transakcji. Ograniczenie transakcji: co najmniej 3 punkty. Od szybkości obrotów, tylko nowe transakcje są brane pod uwagę. Historia na konto przed otrzymaniem premii nie wpływa na obliczenia. Uzyskany zysk na rachunku jest wydalana bez ograniczeń, niezależnie od wielkości funduszy premiowych na koncie. Maksymalna kwota bonusu wynosi 10.000 $ za klienta. Ta oferta nie jest zestawione z innymi premiami i akcjami spółki. W przypadku wykrycia oszukańczych operacji z funduszy kredytowych Spółka ma prawo do wykluczenia konta handlowego z udziału w akcjach, a także anulowanie naliczonego bonusu z jednorazowym obciążeniem środków kredytowych z konta handlowego bez uprzedniego powiadomienia i wyjaśnienia przyczyn.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.