Amarkets: Finteh and Trading

Przez lata w dziedzinie finansów klienci oferują różne technologie do inwestowania w różne rodzaje zadań. Jeden z myśliwców Global Industries można nazwać FinteSh. Powodem tego jest jego wygoda i bezpieczeństwo w porównaniu z tradycyjnymi usługami finansowymi.

Według firmy Business Badawczej, wzrost Finteha do 2023 r. Wyniesie 158.014,3 mln USD. Badanie wykazało, że tylko w partnerstwie Stanów Zjednoczonych w tej dziedzinie jest uważany za konieczne jako związki kredytowe (60% ich całkowitej liczby), Tak i banki (49%).

Co to jest aplikacja Fintech?

Ta strona internetowa lub aplikacje mobilne mające na celu uproszczenie korzystania z usług finansowych. Dziś były szeroko rozpowszechnione ze względu na fakt, że usługi finansowe przełączały się na płaszczyznę cyfrową. Pomogło to zwiększyć wydajność i zwiększyć prędkość serwisowa.

Największa liczba aplikacji Fintech ma siedzibę w Ameryce Łacińskiej, w drugim miejscu regionie Azji-Pacyfiku, zwany dalej – Afryka i środkowa Wschód. Łączna liczba aplikacji zainstalowanych tam w ciągu ostatniego roku podwoiła się. Jeśli chodzi o Amerykę Północną, od 2017 r. Wzrost zastosowań wynosi 25% rocznie.

w Europie wzrost w latach 2017-2018. W wieku 34%, ale do końca 2019 r. Zmniejszył się do skromnego 8%. Złamana pandemia radykalnie zmieniła zachowanie użytkowników online, co przyczyniło się do wybuchowego wzrostu aplikacji Fintech w ubiegłym roku. Ich popularność wzrosła wraz z rosnącą popularnością wniosków o dostawę żywności, edukacji i innych Usługi. W pewnym stopniu wyjaśniono wzrost wybuchowy: potrzeba dokonania tradycyjnych zadań online. Obecnie w Stanach Zjednoczonych wnioski o handel są najbardziej ustalone, aw Rosji w celu inwestycji. Większość z nich jest oferowana przez duże banki.

Z pomocą Finthe, ludzie starali się rozwiązać różnorodne zadania, które wywołały wzrost sesji w 2020 r. O 85% w porównaniu z 2019 r. Liczba sesji w 2021 r. Wzrosła o kolejne 49%. Przez cały rok trend pozostał. Z tym Punkt widzenia najbardziej udanego okresu w 2020 r. Rozpoczął się na początku października, kiedy liczba sesji wzrosła o 22% w porównaniu ze średnimi wskaźnikami, a także do końca listopada (wzrost w 24%). Ponadto można zaobserwować 15% piku wzrostu w ubiegłym roku w pierwszym tygodniu lipca.

Jaka jest tajemnica posiadania użytkowników w aplikacjach Fintech i tworzenie zainteresowania długoterminowego? Przede wszystkim jest stworzeniem specjalnego środowiska, który obejmuje dużą liczbę osób związanych z wspólnymi interesami. W rezultacie każdy może skorzystać Samokształcenie i zastosuj go w praktyce. Pomaga pozostać konkurencyjnym.

Cechy aplikacji handlowych

Aplikacje handlowe mają na celu ułatwienie zadań handlowych, jesteśmy również zaangażowani w inwestycje. Naciskając przycisk na ekranie smartfona, użytkownicy mają możliwość inwestowania i otwarcia transakcji na rynkach finansowych. Nowoczesna aplikacja handlowa jest wyposażona we wszystkie niezbędne narzędzia i funkcje, które mogą zwykle korzystać Tylko w przypadku korzystania z komputera. Ale należy pamiętać, że dostęp do dużej liczby funkcji jest dostępny tylko za pomocą brokera.

aplikacji handlowych sprawiają, że handel rynkowy dostępny prawie wszyscy. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że bez odpowiedniej wiedzy są mało prawdopodobne, aby stały się źródłem zarobków dla Ciebie.

Aby znaleźć najlepszą aplikację handlową, musisz skupić się na czynnikach takich jak cele handlowe określonego użytkownika i jego doświadczenia. Dla początkujących proste aplikacje są szczególnie atrakcyjne, I doświadczeni handlowcy preferują bardziej złożone programy, które otwierają dla nich nowe możliwości i pozwalają im stosować w praktyce głębsze zrozumienie rynku. Jeśli znajdujesz odpowiednią aplikację, warto zwrócić uwagę na pewne cechy. Poniżej porozmawiamy o tym, które kryteria wyboru są najważniejsze.

Znajdź najlepszą aplikację do obrotu

Może wydawać się, że pod względem funkcjonalności wszystkie aplikacje handlowe są takie same, ale nie jest to więc. Różnią się ceną i wydajnością. Wybierając aplikację, musisz zwrócić uwagę na sposób, w jaki aplikacja mobile pasuje do Twojego stylu handlowego.

Poniżej zapraszamy do zapoznania się z przewodnikiem, aby wybrać najlepszy handel do handlu. Należy wziąć pod uwagę czynniki takie jak prowizje, opłaty, regulacje i ogólne wyniki. Pierwszy

przede wszystkim ważne jest uwzględnienie zgodności aplikacji i urządzenia mobilnego. Jeśli zamierzasz pracować Nie tylko ze smartfona, ale także z tabletu i komputera, musisz wybrać aplikację, która działa skutecznie na wszystkich typach urządzeń.

Kompatybilność aplikacji

Ponieważ aplikacja musi najpierw zapewnić wygodę, jego kompatybilność z urządzeniem mobilnym jest ważnym kryterium. W przeciwnym razie będziesz musiał być zadowolony z pracy na komputerze. Teraz mobilne wersje aplikacji można znaleźć od wielu brokerów, ale większość z nich jest kompatybilna z systemem Android i IOS OS. Na przykład U. Amarkets Aplikacja handlowa działa zarówno na Androida, jak i IOS. Jeśli urządzenie mobilne obsługuje kolejny system operacyjny, mogą wystąpić problemy z wyborem aplikacji.

Liczba aktywów dostępnych do handlu

Dzisiaj są aplikacje nie tylko handlu walutami, ale także przez inne narzędzia. W większości nowoczesnych zastosowań można handlować na kilka rodzajów aktywów. Dlatego przed podjęciem decyzji, sprawdź proponowaną listę aktywów w aplikacji Na podstawie jego preferencji.

Ponadto po wybraniu kategorii aktywów ważne jest, aby zapoznać się z tym, jak rozszerzona jest lista. Tak więc w niektórych aplikacjach możesz handlować tylko głównymi parami walutowymi, podczas gdy inni mają możliwość otwierania transakcji i egzotycznych walut.

Wygoda załącznika

W tej sprawie ważnym punktem jest interfejs aplikacji. Trudno zrozumieć, że interfejs jest w stanie zmniejszyć wszystkie zalety funkcjonalności lub Rozszerzone narzędzia. Dlatego wybierając aplikację handlową dla siebie, zwrócić uwagę na interfejs, aby w przyszłości nie należy go rozpraszać przez jego badanie i angażować się wyłącznie poprzez opracowywanie strategii handlowych.

Aplikacja handlowa jest niezbędnym handlem asystentem. Nie jest już związany z terminalem i jest wolny w ruchu. Tak, trudno jest przeprowadzić analizę rynku w aplikacji, ale do kontroli transakcji lub do wprowadzenia rynku, gdy jest już punkt wejścia, aplikacja jest odpowiednia jako nic innego.

.

Zostaw odpowiedź