Amerykański biznes jeszcze nie ufa Bidenowi

Broker Global Alliance akcji z klientami i handlowców, którzy są zainteresowani rentownym obrotu akcjami amerykańskich firm, przydatne informacje na temat analizy amerykańskiego rynku akcji. Jak pokazują najnowsze dane, oficjalne statystyki w USA pokazują rekordowo niski poziom zaufania do małych firm po wyborze nowego amerykańskiego prezydenta Bidena. Wskaźnik zaufania wynosi 48. Warto zauważyć, że drugi kwartał 2020 r. był pierwszym przypadkiem od 2017 r. (rok badania CNBC), kiedy liczba ta spadła poniżej poziomu 50. Około 53% właścicieli małych firm uważa, że polityka podatkowa Bidena może mieć negatywny wpływ na ich przyczynę. Jednocześnie 49% respondentów nie chciało sądzić, że regulacje państwowe mogą przynieść coś dobrego.

Amerykańska Rezerwa Federalna podjęła decyzję o zwiększeniu wolumenu operacji na rynku obligacji. 1 grudnia Fed kupił 6,02 mld USD obligacji skarbowych i 6,7 mld USD w obligacjach hipotecznych.

Handluj i zarabiaj na amerykańskiej giełdzie możesz z brokerem Global Alliance. Czekasz na korzystne warunki i dodatkową usługę finansową od firmy. Otwarcie konta jest dostępne na oficjalnej stronie brokera: www.glballiance.com

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.