Automatyczne doradcy: możliwości, porównanie

Transakcja wymiany teraz stała się znacznie bardziej przystępna niż 10 lat temu: każdy może zacząć handlować w różnych aktywach. Jednocześnie nawet doświadczenie w inwestycjach, opracowywania strategii i portfeli inwestycyjnych, jest całkiem możliwe, aby liczyć na zyski, zwłaszcza jeśli polegają na automatyczny doradcy.

Co to jest?

Automatyczny doradca Inwestora, jest tym samym Robo-Advisor lub Robo-Edweizer jest specjalną obsługą maklerską przede wszystkim Dla początkujących i niedoświadczonych przedsiębiorców. Robo-Edvizers mają wielu dużych brokerów i banków oferujących usługi maklerskie. Noszą różne nazwy, ale pracują w przybliżeniu jednej zasady:

na początku, użytkownik oferuje krótki kwestionariusz: planowana ilość inwestycji, doświadczenia, gotowość do ryzyka, czas inwestycyjny, główne cele; Otrzymane dane są analizowane za pomocą wbudowanego algorytmu; Robo-Advisor wydaje serię zaleceń: kilka portfeli inwestycyjnych i możliwy czas. Teczki Może być utworzony z różnych narzędzi: z “klasycznych” akcji i obligacji do funduszy ETF i wzajemne efekty.

Niektórzy doradcy oferują nie tylko portfolio, ale także przykład wykonania strategii wybranej przez Użytkownika. Wystarczy umieścić, takie usługi nie tylko analizują uzyskane dane, ale także automatycznie kupować / sprzedawać aktywa zgodnie z określonymi warunkami.

W rzeczywistości automatyczny doradcy inwestorów są alternatywą dla “ludzkich” usług: sygnały handlowe i zaufanie Zarządzanie, w którym główna praca na temat analizy rynku lub terminowego zakupu i sprzedaży aktywów podejmuje przyciągniętych doświadczonych przedsiębiorców. Mogą pokazać dużą “wydajność”, ale ich usługi będą kosztować więcej niż korzystanie z Robo-Edweizer.

ROBO-Advisor – Just2trade

Asystent Robot, który nie tylko pozwala inwestować w walutę, ale także wybiera aktywa z największych i najbardziej dochodowych wymian Europy i Stanów Zjednoczonych. Doradca wyróżnia się również szczegółowym podejściem do rozpoczęcia gromadzenia danych: musisz nie tylko określić Cel inwestycji i kwoty, ale także wiele innych parametrów, w tym stosunek do zagrożeń i tendencji do działań w sytuacjach krytycznych. W oparciu o analizę danych obliczana jest rentowność warunkową, profil ryzyka, a portfel inwestycyjny jest sporządzony z różnych aktywów z różnych rynków światowych. Stan portfela i operacyjny może być monitorowany w czasie rzeczywistym.

Minimalna kwota wynosi 500 USD, ale biorąc pod uwagę fakt, że handel jest na największych rynkach zagranicznych, mniej kwot jest po prostu nieodpowiedni. Możesz usunąć otrzymane środki w dowolnym momencie. Brakuje Komisji dzieła asystenta, wypłacana jest tylko ustalona kwota 4,99 USD za portfel.

Główne zalety: Dogłębna kolekcja danych źródłowych, dostęp do rynków światowych, dochód w walucie obcej.

.

Zostaw odpowiedź