Brent: Na arenie \”niedźwiedzie”

Brent Barrel osiągnęło 102,50 USD. Warto zauważyć, że sierpnia umowa zakończyła odwołanie dzień wcześniej, wrzesień rozpoczęła pracę. Jest nieco niższy pod względem wartości. Zgodnie ze statusem Skarbu USA rezerwaty ropy naftowej w kraju spadły o 0,445 miliona do 426,6 miliona baryłek. Dostawa benzyny wzrosła o 3,5 miliona baryłek, rezerwy destylatów spadły o 1,3 miliona baryłek. Produkcja ropy naftowej spadła do 11,9 miliona baryłek dziennie w porównaniu z 12 milionami B/s w zeszłym tygodniu.

Propozycja surowców wyraźnie stagnuje w tym czasie Jak zapotrzebowanie jest przechowywane. To niezwykłe, że w okresie podróży drogi w Stanach Zjednoczonych popyt na benzynę spada. Oznacza to, że w niektórych przypadkach Amerykanie mogli odmówić wakacji i podróży z powodu wysokich cen surowców.

Współczynnik wsparcia oleju może być informacją o ograniczeniu surowców dla rur Keystone z Kanady do Stanów Zjednoczonych. Codzienny harmonogram handlu wygiętych pozostawia scenariusz z konsolidacją około 106 USD, ale prawdopodobnie spadnie do 104 USD, skąd “niedźwiedzie” otworzą drogę do 101,50 USD.

Zostaw odpowiedź