Brexit: Zarabiaj na najlepszym wydarzeniu roku

31 grudnia 2020 r. – nie tylko święto, ale także rodzaj “dnia X” dla Wielkiej Brytanii – już 1 stycznia 2021 r. Wielka Brytania ostatecznie opuści Unię Europejską. W ubiegłym tygodniu, w niedzielę, Wielka Brytania i UE nie sfinalizowały umowy handlowej, nawet jeśli poczyniły znaczne postępy w głównej spornej kwestii, czyli zasadach handlu rybołówstwem.

Brexit grozi, że stanie się 5-letni i przejść do 20111

Obecnie czołowi przedstawiciele Parlamentu Europejskiego wzywają Wielką Brytanię do przedłużenia umowy tymczasowej i okresu przejściowego w obliczu pogarszającej się sytuacji z koronawirusem i ciężkiej sytuacji epidemiologicznej. Jak podkreśla wiceprzewodnicząca Parlamentu Europejskiego Katarina Barley, Londyn znajduje się pod podwójnym obciążeniem z powodu brexitu i nowego szczepu koronawirusa. Niepokojące jest również niepowodzenie niedzielnego terminu, który nie będzie już ratyfikowany w ramach uproszczonego systemu do końca roku, nawet jeśli zostanie on zakończony. Jednak już teraz okazało się, że brytyjski premier Boris Johnson odrzucił wnioski brytyjskich prawodawców Partii Konserwatywnej o przedłużenie rozmów do 2021 roku. Johnson powiedział: “Nasze stanowisko w sprawie przejścia jest jasne. Zakończy się 31 grudnia.”

Jeśli strony nie dojdą do kompromisu i brexitu odbędzie się bez porozumienia, od 1 stycznia zostaną wprowadzone cła. Zdaniem ekspertów takie środki i chaotyczne wyjście z bloku negatywnie wpłyną na gospodarkę obu stron i ruch ich walut krajowych. W tym przypadku ruch euro i funta na rynkach może zapewnić inwestorom wiele możliwości zarabiania i osiągania zysków. Broker Global Alliance zapewnia jedne z najbardziej atrakcyjnych warunków handlowych w branży: jakość

na wszystkich rynkach i szeroki zakres kont handlowych;unikalna platforma handlowa Global Alliance z pełną funkcjonalnością;Dostęp do platformy bezpośrednio z przeglądarki na dowolnym urządzeniu;Stała analityka i wiadomości w terminalu handlowym;od 2014 r. na rynku jest testowane bezpieczeństwo.

Otwórz konto w Global Alliance i zarabiaj na imprezie 2020-2021, która przejdzie do historii rynków finansowych!

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.