Długoterminowa perspektywa w srebrze jest korzystna

Jeżeli podkreślają, że głównym zakresem srebra jest branżą, staje się jasne, że w dłuższej perspektywie warto skoncentrować się na makroity do produkcji przemysłowej w Stanach Zjednoczonych i Chinach, co najmniej. Takie statystyki z USA były właśnie opublikowane. Promprowia w sierpniu wzrosła o 0,4% m / m po wzroście o 0,8% w lipcu. Urządzenia produkcyjne w stanach są teraz ładowane na nieco ponad 76%. To niewiele. W Chinach produkcja przemysłowa w lipcu jest najnowszymi danymi – wzrosła o 5,3% g / g. Średnio oczekuje się, że rok wzrośnie o 5,5-6,5%.

Srebrny, przy okazji, jest aktywnie używany podczas lutowania przewodników kontaktowych. Dlatego, gdy tylko rynek półprzewodnikowy na świecie powróci do normalnego poziomu uwalniania i eliminuje deficyt dostaw, ceny srebrne będą wyższe ze względu na zrównoważony popyt i z tej strony.

Wraz z przywróceniem gospodarek globalnych, zwrot popytu i stabilizacja pracy produkcji surowców będzie więcej. Dotyczy to również srebra. W tym świetle, punkt orientacyjny Do końca roku – 26-26 USD, w pierwszej połowie 2022 r. – 25-28,50 USD, w perspektywie roku – 30,00 USD.

.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.