Dolar amerykański wzmocnił wzrost po wydawaniu protokołów karmionych

Dolar wzmocnił wzrost w czwartek po opublikowaniu w środę protokołów ostatnich posiedzenia USA Federal Federal. Indeks dolara w środę osiągnęła 4,5-miesięczne wzloty, w czwartek – przekroczyli i przetestowali maksymalne znaki przez 8,5 miesiąca. Protokoły wskazywały, że przywódcy Fed byliby docenili perspektywy składania programów stymulujących na następujących posiedzeń, podczas gdy poziom kluczowy wyrażony przez regulatora w zaawansowanym wskazaniu zakupów wiązania można osiągnąć w tym roku.

Feders Feders Wyniki spotkania w zeszłym miesiącu zostały zrozumiałe, że były one na drodze do hartowania polityki pieniężnej później w tym roku, pomimo dalszych nieporozumień dotyczących dokładnych warunków składanych bodźców dla gospodarki, co w bieżącym roku rosły szybciej niż oczekiwano, pisze DJ Newswires.

W sprawie wprowadzenia minimalizacji miesięcznych zakupów amerykańskich obligacji i obligacji hipotecznych o wartości 120 miliardów dolarów można ogłosić w każdym z trzech posiedzeń Fed w bieżącym roku. Przywódcy Konieczne jest również pomyśleć o tempie skręcania zakupów. W poprzednim programie zakończony w 2014 r. Fed obniżył zakup równych akcji przez 10 miesięcy. Kilku przedstawicieli Fed zgłosiło, że wolą przyspieszyć ten proces, ponieważ gospodarka tym razem szybko zbliża się do celów.

Euro znajduje się na progu podziału nowego minima w stosunku do głównych walut. Jego pozycja pozostaje nieszczęśliwa na tle perspektyw na długi monetarny Stymulowanie z Europejskiego Banku Centralnego, pisze Bloomberg.

W Banku Ameryki istnieje znaczący wzrost dolara w drugiej połowie roku, odnosząc się do “historycznie wyjątkowego” rynku i warunków ekonomicznych. HSBC zmienił prognozę dolara na ten rok, a teraz oczekuje, że amerykańska waluta wzmocni się do większości głównych walut i nie będzie się osłabić. Bank odnosi się do osiągnięcia szczytu dynamiki wzrostu gospodarki światowej i ruchu Fed do normalizacji polityki pieniężnej Jako powody rewizji ich poglądów.

.

Zostaw odpowiedź