Dollar: Speulatorzy są bardziej zdeterminowani niż nagłówki

Według COT (zobowiązania handlowców), dostarczone przez handel komercyjny w towarach futures (CFTC) – w tygodniu, który zakończył się w ostatnim wtorek, duże spekulatory (niekomercyjne) zwiększyli czystą pozycję zakupu indeksu dolara dolara o 0,9 tysięcy kontraktów przed 25,8 tysiąca. Duży spekulacyjni gracze zwiększają czystą pozycję, aby kupić 2 tygodnie z ostatnich 3. Czysta pozycja stała się maksymalna od 15 listopada.

żywopłotów (komercyjny) zwiększył pozycję netto w sprzedaży umów w indeksie dolara o 0,9 tysięcy kontraktów Do 28,5 tysięcy operatorów Heders buduje czystą pozycję na sprzedaż również 2 tygodnie z ostatnich 3. Czysta pozycja zaczęła rosnąć z minimalnych poziomów od 7 września 2021 r. Otwarte odsetki wzrosły o 3 tysiące kontraktów do 48,1 tysiąca. Wskaźnik w kształcie BULL dużych spekulantów (stosunek liczby umów zakupu liczby kontraktów na sprzedaż) spadł o 0,23 do 2,98 tygodniowo (ze względu na wzrost liczby obroty).

Wznów

danych z raportów COT dla indeksu dolara (USDx) odzwierciedla wzrost nastrojów byków dla amerykańskiej waluty. Po tygodniu Handlowcy odnowili przerwę na wzroście czystej pozycji wzrostu USD. Jednocześnie czysta pozycja dużych spekulantów stała się maksymalna w ciągu ostatniego miesiąca. Duże fundusze zwiększyły zakupy dolara o 7% tygodniowo. Kontynuacja tego trendu może przyczynić się do rozwoju amerykańskiej waluty.

W tym samym czasie duże spekulatorzy zwiększyli sprzedaż, a niektórzy z nich nie wykluczyły kontynuacji dolara. Mniej niż USD obejmują nagłówki, których czysta pozycja przez trzy tygodnie zakresów w zakresie bocznym.

Zostaw odpowiedź