EUR/USD: Wreszcie stabilność

Początek tygodnia był ekscytujący: główna para walutowa aktualizowała “dolny” przez dwadzieścia lat, a następnie wyrównała pozycję, jakby nic nie było. Równowaga władzy zgodnie z harmonogramem dziennym w EUR/USD jest utrzymywana niezmieniona. Po konsolidacji około 0,9930 rynek powróci do sprzedaży za 0,9850.

bez stresu związanego z cenami energii euro będzie w stanie utrzymać neutralność przez pewien czas. Jednak perspektywa średniej terminowej jest nadal wyjątkowo niewielka.

w poniedziałek nie było ważnej makrostatystyki. Do tego Zmienność rynku została wygładzona wieczorem na tle braku amerykańskich inwestorów: kraj był dzień wolny z okazji pracy. Kalendarz makroekonomiczny zaczyna być wypełniany dopiero dzisiaj.

powinien zwrócić uwagę na następujące publikacje:

Indeks działalności biznesowej w dziedzinie usług amerykańskich w sierpniu w sierpniu. Może zmniejszyć się do 55,4 punktów w stosunku do 56,7 punktów wcześniej; Indeks aktywności biznesowej w dziedzinie usług amerykańskich w sierpniu z Markit. Prognoza obejmuje poprawę do 44,3 punktów z 44,1 punktów wcześniej.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.