Fed USA może podnieść stawki 14 lutego

System Rezerwy Federalnej (Fed) USA ogłosiliśmy nieplanowane spotkanie w poniedziałek. Regulator może pilnie zwiększyć zakłady do zwalczania szybkiej inflacji. Zamknięte posiedzenie Rady Gubernatorów Fed odbędzie się w przyspieszonym sposobie w poniedziałek, o 19:30, Fedrev zgłoszony w piątek na swojej stronie internetowej. Regulator rozważy zaliczki i stawki rabatowe pobierane przez banki rezerwy federalnej.

Fed będzie posiadać nieplanowane posiedzenie 14 lutego, po wykazaniu statystyk dla stycznia Przyspieszenie inflacji w największej na świecie gospodarce na nowy 40-letni rekord, pisze Finanz.

W styczniu wskaźnik cen konsumpcyjnych w Stanach Zjednoczonych wzrósł o 7,5% w warunkach rocznych. Inflacja przyspieszyła 20. miesiąca z rzędu i 9 z 11 ostatnich miesięcy przekroczyła prognozy. FDC Futures leżą 89% prawdopodobieństwa podniesienia stawek w marcu na raz na 50 punktów bazowych zamiast standardowej 25 pb.

Goldman Sachs spodziewa się, że Fedreva podniosła zakład 7 razy w tym roku, na każdym spotkaniu. Citigroup, Deutsche Bank, HSBC i Nomura przewiduje wzrost o 50 bp. w marcu. Rynek

plotek pełzających, że Fed może przejść na awaryjne stawki w poniedziałek, aby ograniczyć pojawiające się z inflacji kontrolnej. Dla wszystkich kanonów amerykańska waluta powinna rosnąć, ale nie występuje to z powodu agresywnego pozycjonowania byków dużych spekulantów w dolarowych futures, profinance pisze. Według CFTC, w ostatnim miesiącu odmówił nieco, ale nadal pozostaje w dziedzinie dwuletnich wysokich, co nie pozwala na wzrost dolara. Wychowywanie Stawki owijają gospodarkę Stanów Zjednoczonych, ale zakończy całą hiperinflację i depresję, założycielem Statystyki statystyk Shadowstats Alternatywnie jest ekonomisty John Williams. Szacuje się, że prawdziwa inflacja w USA jest teraz prawie 15%.

.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.