Global Alliance: cyfrowe \”złoto\” obiecuje duże zyski

Rynki kryptowalut są teraz atrakcyjną okazją inwestycyjną do zarabiania pieniędzy dla wielu traderów. W oczekiwaniu na wyniki wyborów prezydenta Stanów Zjednoczonych kapitalizacja rynkowa walut cyfrowych skoczyła o 50 miliardów dolarów.

Wraz z kapitalizacją wartość najpopularniejszej kryptowaluty na świecie – bitcoina – znacznie wzrosła. Teraz bitcoin jest w obrocie na 15,500 dolarów (średni wzrost dziennie 8-10%). Poziom 20.000 dolarów można przezwyciężyć do końca 2021 roku. od początku sierpnia tego roku nie odnotowano żadnego wzrostu z dnia na dzień. Ta sama sytuacja z lightcoin – w ciągu dnia wzrost o 10,25% i nowy rekord śróddzień od 21 października 2020. Teraz wartość lightcoin ustaliła na 62,23 dolarów.

Znany broker Global Alliance zaleca włączenie zasobów cyfrowych do swojego portfela handlowego. Firma może handlować najpopularniejszymi walutami cyfrowymi (bitcoin, dashkin, rip, lightcoin, ethereum itp.) na korzystnych warunkach. W the Global Alliance możesz założyć osobistą serwisował portfel kryptograficzny z możliwością spłaty wszelkich prowizji od kryptotransakcji. Szczegóły i rejestracja na stronie brokera kliknij tutaj.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.