Handluj na demo, uzyskaj prawdziwy zysk

Dzięki ekskluzywnej promocji noworocznej użytkownicy aplikacji mobilnej Grand Trade będą mogli zarobić realny zysk, handlując na demo count od 18 grudnia do 31 grudnia 2020.

Zazwyczaj handlowcy używają dema, aby doskonalić swoje umiejętności lub wypróbować nową strategię handlową. Na takich kontach klienci nie ryzykują własnych środków, ale zysków nie można przekształcić w prawdziwe pieniądze. Jednak, jak wiecie, Nowy Rok to czas cudów, więc teraz masz okazję zarobić na handlu na demo!

Grand Capital uruchamia noworoczną promocję specjalnie dla użytkowników naszej aplikacji mobilnej Grand Trade: od 18 do 31 grudnia 2020 r., handel na demo w aplikacji (otwiera się automatycznie przy rejestracji) i zarobić. I po tym okresie będzie można przenieść cały zysk na prawdziwe konto w formie bonusów! Środki trafią na twoje prawdziwe konto po doładowaniu go do kwoty równej zyskowi na demo i wysłaniu aplikacji do wsparcia. Powstałe środki bonusowe mogą być wykorzystane do handlu, a z czasem będziesz mógł również przenieść je do swojej nieruchomości i wycofać.

Jak wziąć udział?

Pobierz aplikację Grand Trade w Google Play, jeśli jeszcze jej nie zainstalowałeś.Handluj i zdobądź zysku między 18 a 31 grudnia 2020 r. na demo, które zostanie automatycznie otwarte przy rejestracji (dźwignia nie powinna przekraczać 1:100).Wyślij wniosek o bonus do naszego zespołu wsparcia przez e-mail [email protected] lub na czacie aplikacji, w wiadomości określić temat “100% Bonus od zysków z handlu na Demo.”Środki bonusowe w wysokości 100% zysku otrzymanego w określonym okresie trafią na Twoje prawdziwe konto po dokonaniu wpłaty oraz kwoty równej kwocie zysku.Użyj bonusów do handlu na prawdziwym koncie, a z czasem będziesz mógł przenieść je do swojej nieruchomości po wymaganym wolumenie handlu. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z pomocą techniczną, nasz personel chętnie pomoże. Szczęśliwego Nowego Roku i dobrego handlu!

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.