Inwestowanie w strategie RAMM

Możesz zainwestować w pierwszą 5 najbardziej dochodowych strategii lub wybrać dowolną ze strategii dostępnych na platformie. Aby zainwestować, musisz określić kwotę inwestycji i inne parametry określone w profilu inwestycyjnym. Następnie żądana kwota jest przenoszona z konta inwestycyjnego. Nikt oprócz tego masz dostęp do inwestycji. Możesz inwestować w różne strategie, będziesz mieć osobne inwestycje, które nie wpływają na siebie nawzajem.

Kopia rozpocznie się natychmiast po inwestowaniu. W tej chwili pozycje otwarte w strategii RAMM zostaną skopiowane w Twojej inwestycji po obecnej cenie rynkowej. Dlatego możesz wybrać optymalny moment na rozpoczęcie inwestowania.

RAMM Platforma handlowa kopiowania automatycznie wybierze wolumen skopiowanych pozycji proporcjonalnie do wielkości inwestycji. Im bardziej twoje inwestycje, tym wyższa dokładność. Niemniej jednak nawet małe inwestycje otrzymają przynajmniej minimalny wolumen dozwolony przez brokera. Minimalna objętość skopiowanych pozycji dla Inwestorzy mają 0,0001 partii.

Zostaw odpowiedź