Jak handlować niezwykłymi aktywami za pomocą amarki

z natury zawsze dążymy do różnorodności: nowych miejsc, ludzi i hobby. Tak więc w handlu: w pewnym momencie rozumiemy, że warto zacząć handlować innymi aktywami finansowymi, aby uczynić go bardziej interesującym. Wielu, którzy wcześniej sprzedawali MI Waluty i promocje, przechodzi na towary, surowce. To jest złoto, srebro, olej, wieprzowina, fasola. Ludzie urzekają, że towary te są związane ze światem rzeczywistym:

olejów ropy wpływa na ceny benzyny, które tanujemy samochody. Kurs zboża wpływa na ceny produktów, które Kupujemy i jemy.

surowców jest odpowiednią opcją, aby portfel finansowy był różny. Inwestuj w złoto i ropę i zarabiaj, gdy spadną inne rynki (zwłaszcza stawy i indeksy). Dlaczego? Historycznie rynek surowców rośnie, gdy spadnie giełda. Inwestorzy zawsze wycofują duży kapitał z jednego miejsca do drugiego, gdy boją się przyszłości.

Jakie niezwykłe zasoby do wyboru?

Metale: Aluminium, miedź, nikiel, platyna, złoto. Przydatne Skamieliny: Gas ziemny, olej marek Brent i WTI. towary rolni: Ziarno, mąka cukrowa, soja, kakao, kawa.

Zobacz pełną listę na stronie “Specyfikacja umów”.

Jak handlować towarami: podstawy handlu surowcami

Zapotrzebowanie i popyt. Gdy towary jest w krótkim podaży, rośnie popyt, a ceny rosną. I odwrotnie: z powodu nadwyżki towarów ceny spadają.

Przykład 1. Stało się wiadomo o wybuchu nieznanego wirusa w Chinach, który wpływa na rogaty bydło. Zwierzęta są chore i umierają, a podaż na rynku spada. Jest tyle osób, które chcą kupić zwierzęta, mięso i mleko, ale producenci nie mogą zaspokoić popytu. Zapotrzebowanie rośnie, a wraz z nim – ceny produktów: popyt na mięso rośnie po tym, jak dowiedzieli się o nieznanym wirusie . Przykład 2. Gdy rynek akcji spada, ludzie przenoszą kapitał na złoto i inne metale szlachetne. Inwestorzy uważają ich za bezpieczny “port” za pieniądze, gdy spadają akcje: gdy spadnie indeks giełdowy (S&P500), złoto I srebro (złoto, srebro) Przykład 3. Produkty rolnicze (fasola, ziarno) są bardzo niestabilne w lecie i między porami roku. Na cenę wpływają również opóźnienia w sadzeniu roślin uprawnych: cena kukurydzy rośnie, ponieważ państwo postanowiło sadzić rośliny później niż

, co musisz wiedzieć przed handlem surowcami

w komisjach o wysokiej zawartości likwidów. Na przykład złoto i srebro są płynne i zawsze są małym rozkładem. Wieprzowina i fasola są nieograniczone – mają wysoki rozkład. Surowce są długoterminowe załączniki. Oczywiście możesz monitorować towary w ciągu dnia, ale powiedzmy dobrze: profesjonaliści nie otwierają pozycji surowców przez kilka godzin. Wymieniają wykresy dzienne i cotygodniowe.

na rynku surowców dominuje silne trendy. Te niezwykłe aktywa zależą bezpośrednio od podstawowych czynników: popytu i podaży, raportów na temat ofiary, wzorców sezonowych. Wtedy ten, który lepiej przygotował się do wygranych w handlu. Nawiasem mówiąc:

do przygotowania jest czas. Handel towarami bardziej przypomina grę strategiczną: masz długo I starannie przygotuj, zbieraj siłę i wiedzę, aby otworzyć jedną lub dwie pozycje i zarabiać więcej wcześniej i więcej niż inne. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli masz dość rutynowego handlu w systemie na długie aktywów, to przed przygodą!

Znajdziemy wiele opcji, z wyjątkiem towarów:

Indeksów głównych gospodarek świata: USA, Australia, Francja, Niemcy, Chiny. Główne kryptowaluty: Bitcoin, Etherium, Ripple. Obligacje państwowe: euroobondów, Skarb USA.

Przygotuj się na prawdziwe Trade

Porozmawiajmy o złoto. W 2018 r. Metal szlachetny spadł. To był świetny pomysł na sprzedaż – wszyscy zarabiali na krótkich pozycjach. Technicznie obraz pozostał niezmieniony, zasadniczo – zmienił się w korzeni.

Były tego 4 powody.

Kluczowa stopa Rezerwy Federalnej USA zmieniła się. Wszystkie Fed 2018 podniosło stawkę, dzięki czemu dolar droższy i osłabiający złoto. Ale od początku 2019 r. Stany Zjednoczone planują obniżyć stawkę. Takie wiadomości zostały położone w cenie złota, zwiększając zapotrzebowanie na już tani Metal: Kluczowa stawka Fed 2018-2019. W rezultacie, pod koniec 2018 r., Aktywa XAU/USD zaczęło rosnąć w cenie wyłącznie dla inwestorów: banków centralnych kupiło złoto. Największym nabywcą był ludowy bank Chin. Kwarta za kwartał zwiększył rezerwy złota, a tym samym zwiększył zapotrzebowanie na metal szlachetny. Analitycy uważali, że wynika to z następującego czynnika: Chiny dywersyfikują kapitał z powodu sprzeczności handlowych ze Stanami Zjednoczonymi. Chiński bank ludowy zostawił dolara na złoto z powodu niestabilności politycznej. Przypomnijmy, że złoto jest bezpieczną portem inwestycyjnego w dowolnym momencie. Cena spoczywała na cotygodniowym wsparciu. Złoto spadło tak bardzo, że spadło do tygodnia wsparcia, który wcześniej utrzymywał cenę 4 razy. Inwestorzy kupili metale szlachetne w pobliżu okrągłego poziomu 1200 i poniżej. W rezultacie wielki popyt był przyczyną długoterminowego wzrostu ceny.

Co to jest moralność?

nie stoi w miejscu. Nie lubisz wykresów w ciągu dnia – przełącz się na Intradeus. Nie idzie z walutami – handlem surowcami. Eksperyment, I na pewno znajdziesz się w handlu. Podnieś z niezawodnym brokerem Amarkets.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.