Just2trade i Deltatheta ogłaszają partnerstwo strategiczne

Just2Trade i Deltatheta ogłaszają strategiczne partnerstwo, w ramach, w której zostanie uruchomiona regulowana zdecentralizowana wymiana. Ten produkt pozwoli klientom przez Just2trade na handlu opcjami kryptowaluty (BTC, ETH, BNB, AAVE, MATIC, DOT itp.) W trybie P2P.

Produkt jest wyjątkowy dla rynku kryptowalut – klienci będą mogli przejść broker regulowany KYC/AML, a także uzyskać dostęp do infrastruktury P2P, gdzie mogą dokonywać transakcji bezpośrednio ze swoimi zweryfikowanymi portfelami. Trade P2P oznacza handel bezpośrednio Za pośrednictwem portfela klienta, który ma jedynie dostęp do samego klienta.

Delta.Theta to amerykańska wymiana opcji, w której każdy handlowiec może kupować i sprzedawać opcje dla najbardziej niestabilnych działań kryptograficznych. . Delta.Theta obsługuje kilka sieci, w tym Ethereum, Binance, Polygon i Aurora/Bliski.

Just2trade Online Ltd (Just2trade) jest wiodącą międzynarodową firmą maklerską oferującą klientom bezpośredni dostęp do głównych światowych rynków giełdowych. Just2trade jest regulowany przez Europejskie Papiery Wartościowe i Rynki (ESMA), A także licencjonowane przez Cypr Komisji ds. Papierów Wartościowych i Giełd (CYSEC) – licencja #281/15.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.