Just2Trade otrzymał najlepszą obsługę klienta 2022

Just2trade Online, wiodący europejskiego brokera, otrzymał prestiżową nagrodę WorldFinance Award jako najlepszy broker obsługi klienta (najlepsza obsługa klienta).

“Z przyjemnością informujemy, że WorldFinance przyznał Just2trade za najlepszą obsługę klienta w 2022 r. Ta nagroda jest najbardziej wizualnym potwierdzeniem ciężkiej pracy i pełnego poświęcenia Just2Trade, która oferuje swoim klientom najlepszą usługę. Jesteśmy dumni, że jesteśmy dumni, że jesteśmy dumni Zapewnij doskonałą obsługę dla wszystkich naszych klientów, a szczególnie zadowolony z rozpoznawania naszych wysiłków I są nagradzani ”, powiedział Georgios Argakitis, dyrektor wykonawczy Just2trade.

10100 Just2trade Online Ltd – wiodąca międzynarodowa firma inwestycyjna, która zapewnia bezpośredni dostęp do głównych światowych rynków akcji i walut. Firma zapewnia szeroki zakres usług inwestycyjnych , w tym usługi Brokerae, w tym usługi maklerskie. Zarządzanie portfelem, usługi wymiany walut i analizy inwestycyjne. Just2Trade obsługuje ponad 155 000 klientów z ponad 130 krajów.

WorldFinance – wiodący druk i druk i Magazyn internetowy na rynku światowym, który zapewnia kompleksową relację i analizę branży finansowej, międzynarodowego biznesu i światowej gospodarki.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.