Koszt prowizji do handlu na giełdzie

Handlu na giełdzie za pośrednictwem brokera nieuchronnie towarzyszyła wypłata dodatkowych usług i serii prowizji, a ich lista nie jest trwałe i zależy od kilku czynników:

prowizji dla usług brokerskich, Komisji Giełdy, gdzie stosuje się platformę handlową Przez otwarty rodzaj konta jest wykonany, rodzaj zasobu sprzedaży,

Uwaga: Wszystkie określone dane są ważne dla brokera Just2trade są istotne w momencie przygotowania materiału.

całkowitych prowizji

minimalnej prowizji do obrotu na poziomie amatorskim. Na przykład przyjmuj obrotu z udziałami na jednej z największych giełdach amerykańskich – NYSE przy użyciu konta Global MT5 i platformę handlową MT5.

Komisja Maklerska podczas handlu NYSE wynosi 0,006 USD udziału, podczas gdy minimalna prowizja wynosi 1,5 USD. Podczas korzystania z pożyczonych funduszy (ramię kredytowe), pobierana jest dodatkowa opłata 0,025% dziennie. Podczas handlu NYSE dodatkowa opłata giełdowa i opłaty rozliczeniowe są obciążone: NSCC – 0,00034 USD na akcję (istnieje minimalna kolekcja – 0,25 USD), SECFEE-0,00001155 * koszt pozycji (minimum 0,01 USD). W niektórych przypadkach (na wniosek organów regulacyjnych) może być konieczne wynagrodzenie za Komisję: 5 USD Blue arkusze i 10 USD – za żądanie odniesienia Fed.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe opłaty, konto MT5 Globa nie można nazwać jednym z najbardziej korzystnych rodzajów rachunków dla handlu.

Taryfy i platforma dla profesjonalistów

dla profesjonalnych handlowych i aktywnych handlowców Just2trade oferuje oddzielną platformę handlową Roxpremium. Jej taryfy I. Dodatkowe opłaty za handel udziałami w USA są poważnie różne:

koszt samej platformy 39 USDds osób lub 59 USD uczestników rynku zawodowego. Komisja Broker – do 0,012 promocji USD (minimalna kwota – 2,75), ze wzrastającymi woluminami handlowymi zmniejsza się do 0,0025 USD. Kredytowe ramię – 0,75% miesięcznie. Dodatkowa kolekcja aplikacji głosowych – 8 USD. Jednorazowe opłaty na regulatory są podobne do tych określonych w poprzednim przykładzie – 5 i 10 USD. Komisja do przeniesienia krótkiej pozycji “przez noc” Zależnie od konkretnego dokumentu i zmienia się od 0% do 9,6% w roku (minimalna ilość wynosi 5 pozycji USD). “long” pozycji z ramienia “przez noc” to pożyczka margines od osób trzecich i są wypłacane w wysokości 9% w skali roku + stawka dla nas funduszy federalnych (US Federal Funds Rate). uzupełnianie konto – 20 USD + Banku Komisji. Wycofanie środków – 20 kont w USD i 20 USD Finams + 0,0125% w innych bankach. Podczas obrotu akcjami w Stanach Zjednoczonych, specjalny prowizja (Opłata SEC) jest dodatkowo obciążony, a także zbieranie wymianę lub ECN.

Zatem Ten typ konta może być zalecana przez profesjonalnych handlowców na rynku amerykańskim.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.