Mów kryptowaluty z NPBFX: Safe, 0% prowizja

Rynek kryptowalut

zadeklarował się w 2009 roku. Po ponad 10 latach on, wbrew prognozom wielu sceptyków, nie pękł, jak bańka mydła, ale została skalowana do niesamowitych rozmiarów. Jaki jest sekret? Głównym powodem sukcesu jest superpozycja, która jest trudna do osiągnięcia na innych tradycyjnych rynkach. Jeśli jednak mówimy o dużych pieniędzy, kwestia bezpieczeństwa i ryzyka jest ostra. Dzisiaj wprowadzimy sprawdzonego brokera, z którym możesz handlować kryptowalutą na bezpieczne i korzystne warunki.

NPBFX – Cryptorriner z 26 -letnim doświadczeniem na rynkach finansowych

NPBFX Company jest słusznie uważana za stary -timer rynków finansowych, ponieważ świadczy usługi od 1996 roku. Należy zauważyć, że do 2016 r. Klienci byli obsługiwani przez duży rosyjski bank Nefteprombank. Sześć lat temu nastąpiła restrukturyzacja i wprowadzono nową markę – NPBFX (Neftepombankfx). Wszyscy obecni klienci FX zostali przeniesieni do nowej firmy. Do tej pory broker NPBFX świadczy usługi dla klientów z całego świata, zapewniając dostęp do handlu finansowego Rynki wykorzystujące technologię STP/NDD. Model biznesowy brokera całkowicie eliminuje konflikt interesów między firmą a klientem.

Dlaczego NPBFX jest idealny do handlu kryptograficznego?

nie jest tajemnicą, że transakcje kryptowalut mają szereg wad. Najpierw, jeśli kupisz kryptowalutę za pośrednictwem jakiejś usługi online, to w przypadku, gdy waluta zacznie się tańsza, poniesie straty. Zarabiasz tylko wtedy, gdy twoja kryptowaluta staje się droższa. Po drugie, handel przez krypto-rhins jest związany z ryzykiem ich nagłych Zamknięcie, rabunki hakerów i inne negatywne konsekwencje współpracy.

z tych problemów można łatwo uniknąć, jeśli handlujesz kryptowalutą za pośrednictwem brokera NPBFX. I dlatego:

Broker oferuje handel kryptowalutami za pomocą marginesu 1: 5. Możesz zarobić pieniądze, otwierając transakcje nie tylko na zakup krypt, ale także na transakcje sprzedaży. Pozwala to na osiągnięcie zysku na wszelkie wahania cen na rynku. NPBFX jest firmą niezawodną przez dziesięciolecia, Dlatego ryzyko nagłego zamknięcia lub zniknięcia firmy jest zmniejszone prawie do zera. Serwery handlowe brokera znajdują się w centrum danych Equinix NY (New York), co gwarantuje maksymalny stopień ochrony wszystkich danych. Każde konto handlowe klientów brokera NPBFX jest ubezpieczone przez Międzynarodową Komisję Finansową (Komisja Finansowa za 20 tysięcy euro. W przypadku kontrowersyjnych problemów spółki kwota ta może zostać wypłacona z funduszu odszkodowania tego czasu.

osobna uwaga zasługuje również na warunki handlowe Dla handlowców kryptograficznych. Co NPBFX oferuje handel kryptowalutę?

Platforma handlowa: MT4 (wersja komputerowa, terminal mobilny i internetowy). Handel wszystkimi rodzajami aktywów, w tym kryptowaluty, jest dostępny z dowolnego konta handlowego. Rodzaje rachunków: Standard Cent (Central), Master, Expert, VIP, a także Master Chinese Yuan (po chińskim juanie). Zaproponowano również bezpłatne konto demo. Koszt handlu jest minimalny: rozprzestrzenianie się z 0,4 pipsów, 0% komisji maklerskiej. Waluta konta: USD, EUR, RUT, CNY. Przetwarzanie transakcji: STP/NDD END -TO -WEND Technologia: natychmiastowe Szybkość po najlepszych cenach rynkowych. Dostawcy płynności: Kategoria banków międzynarodowych poziom 1, inne duże agregatory płynności i systemy ECN.

ważną zaletą brokera jest możliwość uzupełniania funduszy z konta handlowego z kryptowalutami: BTC i USDT, BCH, ZEC, ETH, LTC, XRP.

UWAGA! Wszystkie uzupełnienia rachunku handlowego, a także pierwsze wycofanie funduszy są przeprowadzane z prowizją 0%.

Korzystne warunki handlowe, Ultra -Construction Reality of Transactions, Wygodne metody płatności, to jest daleko Nie wszystko, co broker oferuje swoim klientom. Zalecamy, aby handlowcy kryptograficzne zwracają uwagę na portal analityczny i kampanię Keshbek – do 60% od każdej transakcji! ”.

Portal analityczny. Unikalna platforma rozwoju firmy NPBFX. W portalu trader zawsze może znaleźć najnowsze analityki w handlu kryptowalutami, uzyskać sygnały handlowe na podstawie 10 wskaźników technicznych, używać różnych przydatnych narzędzi do handlu. Początkowe handlowcy wybiorą dla siebie opłacalny Strategia handlowa z bazy zawierającej ponad 60 pojazdów ze szczegółowym opisem. Keshbek. Właściciele kont handlowych mogą otrzymać do 60% z spreadu (do 7 USD za jedną działkę), jeśli połączą się z akcją Keshbek – do 60% z każdej transakcji! ”. Ważny! Zwrot gotówki jest całkowicie dostępny do wypłaty i handlu.

Recenzje na temat NPBFX

Jeśli przeczytasz recenzje handlowców na temat brokera NPBFX, w tym przedstawionych na tej oceny, można podkreślić, że klienci najbardziej doceniają dobre wyniki, brak niepowodzeń technicznych i nieprzyjemne sytuacje handlowe (“Studs”, rozdarte cytaty, duża ekspansja spreadów itp.). W wielu recenzjach na temat handlu aktorami kryptowalut z NPBFX klienci piszą o niskich kosztach, braku ukrytych opłat i prowizji. Wygoda jest doceniana we wdrażaniu transakcji płatniczych w obu kierunkach, dzięki dużej liczbie metod wkładu/wycofywania funduszy, a także możliwości prowadzenia wzajemnych rozliczeń kryptowaluty. Opinia ogólna: Broker wyświetla się bez problemów, obserwując ramy jego przepisów.

Jaki kapitał jest potrzebny do handlu kryptograficznego w NPBFX?

Aby rozpocząć handel w NPBFX, wystarczy mieć kapitał tylko 10 USD lub euro lub 500 rosyjskich rubli. Minimalna działka handlowa 0,01 pozwala na handel kryptowalutami nawet przy tak małym depozieniu.

Czy można przejść szkolenie kryptrade w NPBFX i ile to kosztuje?

Każdy nowicjusz może przejść bezpłatne szkolenie w firmie. Obsługi klienta to elektroniczny podręcznik, profesjonalne seminaria internetowe, pomoc dla menedżerów osobistych na wszystkich etapach.

Jakie konto Otwórz kryptowalutę w NPBFX i jak?

Aby otworzyć konto handlowe w firmie NPBFX jest bardzo proste, procedura potrwa tylko kilka minut.

Przekaż rejestrację na oficjalnej stronie internetowej NPBFX, wypełniając formularz rejestracyjny. Wprowadź swoje konto osobiste (dane dotyczące wejścia zostaną wysłane na adres e -mail po rejestracji). Na swoim koncie osobistym otwórz dowolny z rodzajów kont handlowych, które Cię interesują. Dla początkujących handlowców standardowe, konta główne są idealne, a firma ma eksperta dla profesjonalistów i firmy VIP.

NPBFX to wiarygodna firma do handlu kryptowalutą i innymi rynkami. Współpraca z brokerem zalecamy: Aby zostać klientem NPBFX teraz

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.