New InvestmentPortfel na jesień 2021

specjalistów Grand Capital zaktualizował InvepentPortfel na naszej stronie internetowej. Investportfel z Grand Capital jest rozwijany przez doświadczonych analityków opartych na głębokiej analizie rynku, obejmuje CFD do udziałów międzynarodowych korporacji, które według wstępnych szacunków pokaże najwyższe wyniki na rynku w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Poszukaj najbardziej obiecujących narzędzi tej jesieni w nowym portfolio! Portfolio na wrzesień-listopada 2021 To:

Zalecane inwestycje: 5000 USD potencjalny zysk: 91% (4550 USD) potencjalne ryzyko: 36%

profesjonalnych analityków twierdzą, że największa rentowność tego upadku może pokazać Johnson & Johnson, Boeing, Berkshire Hathaway i Merck & Co ..

Pobierz Investportfel i zacznij zainwestować poprawnie teraz. Zarabiać na zaleceniach portfela, użyj standardowego konta handlowego.

Co jeszcze jest InvidersPortfel?

Jest zrównoważony i przezroczysty. Ryzyko i rentowność są znane z góry; Odpowiedni nawet dla początkujących, więc twoje doświadczenie w handlu nie jest ważne; Teczka może być zindywidualizowana Na twoją prośbę. Zawsze słuchamy inwestora, a jeśli widzisz perspektywę w innych typach narzędzi, z pewnością zostaną uwzględnione w swoim portfolio osobistym; Nadaje się do każdego budżetu. Możemy wybrać odpowiednią wersję portfela, wypychając wyłącznie z możliwości. Zalecany minimum dla Investportfel wynosi od 100 USD.

Chcesz dokonać indywidualnego portfela inwestycyjnego? Zostaw aplikację na stronie.

.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.