Nowa TeleTrade Analytics w Google Play i App Store

Międzynarodowy broker TeleTrade wydał zaktualizowaną wersję aplikacji TeleTrade Analytics dla urządzeń mobilnych na Androida i iOS.

Wśród nowych funkcji aplikacji, użytkownicy stają się dostępne ostrzeżenia o specjalnych promocjach dla klientów TeleTrade, usługi sygnałów handlowych i szybkiej subskrypcji do nich w Telegram, przeglądanie webinariów w języku rosyjskim, konfigurowalna wielojęzyczna prezentacja materiałów informacyjnych, metody filtrowania i wiele innych funkcji. TeleTrade Analytics ma kalendarz ekonomiczny, kursy banku centralnego w jednej chwili i w dynamice, codzienną analizę techniczną par walutowych, kluczowe podstawowe wiadomości, waluty, towary i giełdy opinie (w tym wyniki finansowe i cechy akcji emitentów), opinie, prognozy i przeglądy wideo analityków TeleTrade.

Dzięki funkcjom aplikacji użytkownicy TeleTrade Analytics są w stanie przewidzieć zmiany na rynku na przyszłość i zarabiać na tym.

Zawartość większości materiałów informacyjnych i analitycznych dostępnych w TeleTrade Analytics jest wynikiem intelektualnej pracy ekspertów Grupy TeleTrade. Porównując i porównując ich punkty widzenia, można wyciągnąć wnioski na temat obecnej sytuacji i perspektyw na rynku, tak aby wtedy sam podejmowania właściwych decyzji handlowych.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.