Olej będzie czekać na wiadomości

z wyprzedzeniem będzie wiadomości, na które trzeba zareagować, ale jak dotąd wszystko jest spokojne. Brent Brent równoważy około 113 USD. W nadchodzący czwartek, 30 czerwca, kraje członkowskie OPEC+ zgromadzą się na spotkaniu w celu koordynowania parametrów produkcyjnych na następny miesiąc. To około sierpnia. Prawdopodobnie wcześniej wskazany konsensus do produkcji ropy wraz ze wzrostem produkcji o 648 tysięcy baryłek dziennie pozostanie istotny.

może już powiedzieć, że parametry produkcji na poziomie OPEC+ są maksymalne. Dodatkowe mechanizmy Nie ma kartelu, ponieważ nie ma wolnej pojemności.

Statystyki Bakera Hughesa wykazały, że liczba wiertarki ropy w Stanach Zjednoczonych wzrosła o 10 szt. W ciągu tygodnia. Do 592 jednostek w Kanadzie pozostało na znaku 104 PCS. Technicznie Brent Oil wdrożył falę korekcyjną do 110,00 i wrócił do 113,20. Jak dotąd boczny zakres oscylacji jest zawarty w tych ramach. Gdy tylko rynek zmęczy się konsolidacją, prawdopodobnie wzrośnie o potencjał wzrostu do 115,50. Jeśli dolna granica zasięgu bocznego zostanie zepsuta, otworzy się Droga do 105,00.

Zostaw odpowiedź