Olej jest regulowany w kierunku 90 USD

Cena ropy (Kwietnia Futures Brent) we wtorek 8 lutego do 14,47 GMT + 3 spadła o 1,9% do 90,9 dolarów na brent brent. Tak więc, cytaty olejowe po próbach przymocowania powyższego psychicznie znaczącego poziomu 90 USD Wróć, aby przetestować go teraz jako wsparcie. Uczestnicy rynku analizują wiadomości z negocjacji w sprawie irańskiej transakcji jądrowej. Administracja prezydentami USA Bayden wzięła udział w sankcjach dotyczących działalności w dziedzinie cywilnej energii atomowej z Teheranu.

wyjątków z sankcji bliżej stron do możliwej renowacji międzynarodowej transakcji 2015. Następnie Stany Zjednoczone pozwolą zagranicznym firmom i przedstawicielom pracować nad niektórymi cywilnymi obiektami jądrowymi Iranem. Tak więc sankcje administracji poprzedniego Prezesa TRMPA, wprowadzone w 2020 r., Zostaną anulowane, pisze czasopismo Wall Street. Doprowadzi to do wzrostu dostaw olejenia irańskiego na rynku globalnym.

Tymczasem Saudyjska Aramco podnieśli ceny sprzedaży oleju w marcu. Dla konsumentów azjatyckich arabska odmiana Lampka wzrosła o 60 centów przed lutym. W ten sposób premia na tej odmiany do wskazania wzrosła do 2,8 USD za baryłkę, która jest rekordem od 20 marca. Saudyjska Aramco również podniesiono ceny za inne stopnie ich ropy na Azję – o 40-70 centów na baryłkę. Oczekiwano jednak decyzję wzrost cen 1,70 dolarów na baryłkę dla Europy był szczególnie znaczący.

Budownictwo i uruchomienie 6. Linia produkcyjna projektu płynności gazu ziemnego (LNG) Sabine Pass LNG zakończył się, powiedział Amerykanin Cheniere Energy Inc. – Największy producent LNG w Stanach Zjednoczonych.

W ten sposób wybudowany jest wszystkie 6 linii projektu SABINE PASS, z wyprzedzeniem harmonogramem i w ramach budżetu. Energia Cheniere należy do terminalu Sabine Pass w Luizjanie, który obecnie zatrudnia te 6 linii produkcyjnych o pojemności projektu około 30 milionów ton LNG rocznie. W stanie Teksasu firma posiada projekt Corpus Christi, w którym uruchomiono 3 linie o pojemności 15 milionów ton rocznie. Jednocześnie planuje się rozszerzyć moc tego. Zakład za około 10 milionów ton LNG rocznie w ramach projektu Corpus Christi Stage 3, który oznacza budowę kolejnych 7 linii tonnade średniej.

.

Zostaw odpowiedź