Olej traci swoją pozycję na temat rozwoju zapasów w USA

Cena ropy (stycznia Brent Futures) w środę, 17 listopada 17.20 GMT + 3 zmniejszyła się o 0,7% do 81,8 dolarów na brent brent. Czarny rynek złota odgrywa dane amerykańskiego instytutu ropy naftowej (API) w sprawie wzrostu swoich akcji handlowych w Stanach Zjednoczonych za 700 tysięcy baryłek. Teraz analitycy oczekują podobnych oficjalnych statystyk z Ministerstwa Energii kraju. Przewiduje się, że biuro naprawi wzrost rezerw naftowych o 1,4 mln baryłek.

Ponadto spekulanci odgrywają kartę sprzedaży joinno-amerykańską chińską Olej z rezerwatu strategicznego. Prezydent USA Joseph Biden w rozmowie z przewodniczącym Prc Si Jinspin do tego wezwał.

Brazylia reprezentowany przez Ministra Energetyki i górnictwa Bento Costa Lima Albuquerque stwierdził, że wysokie ceny ropy są konsekwencją przywrócenia gospodarki światowej, a nie działań Alliance OPEC +. Jednocześnie Brazylia jest obecnie planuje wejść do OPEC (nie ma OPEC +), ale zdecydowanie postanowił wchodzić w interakcje z organizacjami w formacie współpracy, minister powiedział. Albuquerque stwierdził również, że Brazylia zacznie obniżyć import skroplonego gazu ziemnego (LNG) za pięć lat, a po ośmiu – wyeksportuje go. Górnictwo gazowe w Brazylii do 2030 r. Osiągnie 260 milionów metrów sześciennych dziennie, a teraz jest na poziomie 125 milionów. W międzyczasie kraj zamierza podwoić moc terminali akceptacyjnych do importowania LNG do 8 sztuk.

Nowy Gas Eksportujący Forum Country (FSEG) jest wybrany przedstawicielem z Algierii Mohamed Khamel – przez okres dwóch lat. FSEG – Międzynarodowy Organizacja międzyrządowa jednocząca wiodących światowych eksporterów.

Azerbejdżan w październiku spełnił obowiązki przyjęte w ramach Umowy OPEC +, uważa Ministerstwo Energii Republiki. Produkcja ropy w kraju w ubiegłym miesiącu wynosiła 56,85.9 tysięcy beczek dziennie. Biorąc pod uwagę kondensat, produkcja Azerbejdżanu wynosiła 704,4 tys. Baryłek dziennie. Jednocześnie decyzja, sojusz Azerbejdżanu przewidywał wzrost codziennej produkcji ropy w październiku do 640 tysięcy beczek i obowiązku zmniejszenia do 78 tysięcy beczek. Obowiązek Azerbejdżanu do zmniejszenia produkcji w listopadzie wynosi 71 tysięcy beczek dziennie. Pozwala to na wyodrębnienie go w bieżącym miesiącu przez 64 tysięcy baryłek ropy naftowej więcej niż października.

.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.