Olej wznowił wzrost w wąskich korytarzach

w poniedziałek, 6 września, lekka korekta rynku ropy naftowego kontynuowała, a nawet nieco wzrosła: cena Bretu zmniejszyła się o 0,71%, do 71,82 USD za baryłkę, a cena WTI wynosi 0,69% do 68,57 USD za baryłkę . Według amerykańskich mediów, po huraganie “IDA” 84% produkcji ropy naftowej i 81% produkcji gazu w Meksykańskiej zatoce są nadal zawieszone, co jest “uparty” czynnikiem na rynku ropy.

Jednakże oświadczenia głównego infekcjoniisty Stanów Zjednoczonych Anthony Faucci, że w USA badany jest nowy szczep Coronavirus “MJ” w USA, co znane na Zachodzie Szczepionki są nadal nieskuteczne, nieznacznie zmniejszone optymizm rynku ropy naftowej.

Dziś rano w pozytywnych wiadomościach na temat rejestrowego wzrostu importu, w tym przywóz surowców, w Chinach na sierpnia, ceny ropy naftowej zaczęły rosnąć ponownie, bez pozostawiania granic wąskich korytarzy: Brent, wychowywanie 0,57%, wrócił do 72 USD za baryłkę, a cena WTI rośnie o 0,5% i ponownie przekroczyła 69 USD. Dziś oczekujemy, że cena Bretu będzie w korytarzu 71-73 USD za baryłkę.

.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.