OPEC+ dopingował wszystkich

Główna uwaga dziś koncentruje się na spotkaniu OPEC+, tydzień zaczyna się dynamicznie. Jest to niespodzianka: Komitet Monitorowania OPEC+ zalecił, aby sojusz powrócił do parametrów produkcyjnych zaobserwowanych w sierpniu, to znaczy zmniejszenie produkcji o 100 tysięcy baryłek dziennie. Komentarze wspominają, że wzrost wcześniej był w jednym czasie, inicjatywa nie spowodowała zastrzeżeń.

baryłek Brent na tym tle, rosnąc do 96,40 USD i może rosnąć dodatkowo. Opór kosztuje 96,75 USD, kiedy zostanie wdrożony, zostanie otwarty Droga do 97,20 USD. W przypadku konsolidacji około 96,50 USD i fragment poniżej cena powróci do 92-93 USD.

, dodatkowym wyzwalaczem w celu zwiększenia czarnego złota jest próżnią informacyjną dotyczącą transakcji jądrowej między Stanami Zjednoczonymi a Iranem. Minęły około dwóch tygodni, odkąd rynek otrzymał wszelkie obiektywne wiadomości w tym zakresie. Potem pojawiły się plotki, które były trudne do zaufania, a potem temat całkowicie zniknął w tle. Bez prawdopodobieństwa pojawienia się irańskiego OPEC+ na rynku globalnym, jest mało prawdopodobne, że będzie ważne W sprawach redukcja produkcji jest bardziej dynamiczna.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.