Partner MaxiPartners

MaxiPartners Affiliate Program to projekt dla tych, którzy chcą zarabiać pieniądze na stale rosnącym zainteresowaniu rynkiem Forex.

Zasada

Przyciągasz nowych klientów do firmy. Każdy, kto zarejestrował się w MaxiMarkets na Twoją rekomendację i rozpoczął aktywny handel, przyniesie Ci wysokie dochody.

Oferujemy kilka rodzajów interakcji

Partner internetowy

Najprostszym i najskuteczniejszym sposobem zarabiania na ruchu zasobów. Najlepsza oferta dla każdego, kto od dawna jest na “ty” z Internetem i prowadzi aktywne życie online: webmasterzy, popularni blogerzy, użytkownicy mediów społecznościowych i właściciele różnych stron internetowych.

Pracując jako “Partner Internetowy”, otrzymujesz:

Wysokie nagrody jednorazowe Dostęp do stale aktualizowanej kolekcji materiałów promocyjnych Przejrzysty i przejrzysty system płatności

Reprezentujący brokera

Komunikacja Ten rodzaj partnerstwa pozwala postawić na osobiste z klientami i spróbować siebie jako pełnoprawnego przedstawiciela firmy.

Pracując jako “Reprezentatywny broker”, otrzymujesz:

Cent zysków firmy, który jest omawiany indywidualnie Wspierając Osobistego Menedżera Full Marketing Accompaniment

Franchise

Czy jesteś gotowy do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej? Ten format współpracy pozwoli Ci rozpocząć działalność pod marką MaxiMarkets i uzyskać szereg zalet:

Szerokie uznanie, dzięki znanej marce Ready, w tym własnemu know-how firmy.Szkolenie i wsparcie doświadczonych specjalistów, zarówno na etapie rozruchu, jak i w procesie

Zostaw odpowiedź