Portfel inwestycyjny na wrzesień-listopad 2020 r.

Jedno z najczęściej zadawanych pytań początkujących inwestorów – “Jak nie zgubić się w różnych instrumentach finansowych i zarobić?”

Aby uniknąć błędów i utraty funduszy, musisz odpowiednio utworzyć portfel inwestycyjny, który będzie optymalnym zestawem narzędzi zgodnie z określonymi celami, zainteresowaniami i możliwościami. 

specjalistów z Grand Capital zgromadziło już portfolio z najbardziej obiecującymi narzędziami na wrzesień-listopad 2020. Dzięki niemu zdywersyfikujesz ryzyko i rozprowadzasz załączniki między różnymi narzędziami.

Portfolio na jesień 2020 – to:

Zalecane inwestycje: $500 Typ portfela: Umiarkowany zysk potencjał handlowy: 124% Maksymalna strata: 61%

Profesjonalni analitycy twierdzą, że najwyższe zyski mogą pokazać Netflix, Facebook, Apple i Tesla. Pobierz teczkę już teraz.

Główne zalety portfela inwestycyjnego:

1 Saldo i przejrzystość. Wiesz z góry o ryzyku i rentowności;Nadaje się nawet dla początkujących, więc twoje doświadczenie handlowe nie jest ważne; Portfel 101 000 można dostosować na życzenie. Zawsze słuchamy inwestora, a jeśli widzisz perspektywę w innych rodzajach narzędzi, na pewno zostaną one uwzględnione w twoim osobistym portfelu; 101 000 nadaje się do każdego budżetu. Możemy wybrać odpowiednią opcję portfela opartą wyłącznie na Twoich możliwościach. Zalecane minimum dla portfela inwestycyjnego wynosi od $100.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.