Prognoza ekonomiczna dla 19 września-Forex

Dane dotyczące bilansu płatniczego i badania nastrojów konsumentów Westpac zostaną opublikowane w trzecim kwartale tego roku. Japonia przedstawi dane dotyczące importu i eksportu oraz skorygowany bilans handlowy. Ponadto Japonia odbędzie posiedzenie Banku Narodowego, publikuje decyzję w sprawie stopy procentowej i stanowisko w sprawie polityki pieniężnej, a także Konferencja prasowa szefa Banku. Zastępca szefa Banku rezerwy Christopher Kent będzie mówił w Australii.

Szwajcaria opublikuje prognozę ekonomiczną z SECO oraz w strefie euro – saldo rachunku bieżącego i wielkość produkcji w sektorze budowlanym. Wieczorem szef Europejskiego Banku Centralnego Mario Draghi będzie mówił. Wielka Brytania zwolnią duży blok danych dotyczących inflacji w sierpniu, w tym podstawowe i podstawowe wskaźniki cen konsumpcyjnych, indeks cen producentów i indeks cen detalicznych.

Stany Zjednoczone zaprezentuje saldo rachunku bieżącego, zmiany w liczbie pozwoleń na budowę i danych na budowę domów. Administracja informacji o energii opublikuje zmiany w komercyjnych inwentaryzacji ropy naftowej w ciągu ostatniego tygodnia.