Przejście na nową platformę handlową kopii

drogich klientów! Spieszymy się, aby poinformować Cię o zbliżającym się zamknięciu usługi handlowej RAMM i przejściu na bardziej wydajną i nowoczesną platformę. Nowa usługa szkolenia kopii z Amarkets znacznie rozszerza możliwości handlowców i inwestorów.

Zalety dla inwestorów:

Zwiększona przezroczystość transakcji – wyświetlanie transakcji otwartych i zamkniętych jak w terminalu Trader. Szczegółowe statystyki – ujawnienie dodatkowych informacji na temat strategii handlowej. Zbudowany filtr w rankingu Strategie – przyspieszanie procesu wyboru odpowiednich strategii.

Plusy dla handlowców:

Płatności natychmiast po zakończeniu transakcji – brak płatności odroczonych w Komisji za obrót. Opis strategii jest możliwość wskazania wszelkich informacji o strategii, która może być cenna dla inwestorów. Prywatne strategie – Zapewnienie dostępu do strategii dla wąskiego kręgu inwestorów na wniosek handlowca.

Co się stanie z inwestycjami i strategiami z platformą RAMM?

Aktywne strategie z aktywnymi inwestycjami Zostaną one przeniesione do nowej usługi handlu kopiowaniem 27 sierpnia 2022 r. Inwestycje “na pauzę” zostaną zamknięte, a pozostałe fundusze klienta zostaną przeniesione do nowej usługi. Strategie bez inwestorów zostaną zamknięte. Możesz jednak przenieść historię rentowności strategii do nowej usługi – w tym celu musisz skontaktować się z wsparciem klienta z odpowiednim żądaniem.

Bardziej szczegółowe odpowiedzi na te i inne często zadawane pytania dotyczące przejścia do nowej usługi handlu kopiowaniem przedstawiono w sekcji FAQ. Życzymy Udane handel dla Ciebie!

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.