STP / NDD: bezpośredni wniosek na rynek międzybankowy

Firma NPBFX serwuje klientów na rynku forex tylko na modelu maklerskim: Każda transakcja klienta wywodzi się do dostawców płynności (na międzybankowym rynku walutowym). Zawarcie transakcji na rynku międzybankowym przeprowadza się w całości w trybie automatycznym przy użyciu technologii STP / NDD (przetwarzanie prostych – przetwarzanie transakcji końcowej / końcowej).

Każda umowa klienta jest zabezpieczona od dostawcy płynności, więc firma nie powstaje otwartej pozycji walutowej. Dochód z obsługi klienta jest Dumping do rozprzestrzeniania się – Markup (Markup) i / lub Komisja. Model maklerski całkowicie eliminuje konflikt interesów finansowych między Spółką a Klientem, ponieważ Spółka zarabia wyłącznie z obrotów handlowych klienta.

Agregator płynności w Equinix NY4

Od 2008 r. NPBFX jest zaangażowany w rozwój i poprawę własnego kompleksu oprogramowania i technicznego, aby zapewnić wykonanie transakcji z zawarciem dostawców płynności. Podstawą kompleksu jest agregator płynności i most. Agregator pozwala nam zapewnić klientom najlepsze ceny rynkowe zapewniane przez płynność kategorii kategorii banków Tier 1 i ECN (integral, Currexex, Hotspot). Serwery NPBFX znajdują się w centrum danych Equinix NY4, Nowy Jork. Obecnie

Obecnie około 50 różnych giełdów używa mocy Equinix NY4, w tym nietoperzy, ICAP, NASDAQ i NYSE. W centrum danych Equinix NY4 agregator płynności spółki jest bezpośrednio związany z największymi światowymi dostawcami płynności. Najnowsze technologie serwera mają najwyższą wydajność i pozwolić Klienci wchodzą w transakcje o wysokiej prędkości i minimalnych opóźnień.

.

Zostaw odpowiedź