Strategia surfera zysku: Analiza rynku w 10 sekund

7 października o 19:00 (GMT) weiner zapraszamy na bezpłatne seminarium internetowe “Strategy Surfer Profit: Market Analysis in 10 Seconds”. Prelegentem wydarzenia jest Alexander Losev, wykładowca Akademii Handlowej.

W webinarium zapoznasz się z elementami skutecznego systemu obrotu, który opiera się na wieloletnim doświadczeniu profesjonalnych handlowców, zasadzie szybkiej analizy instrumentów handlowych oraz wyborze najbezpieczniejszych rynków obrotu.

Zawartość seminarium internetowego:

Szukaj najbezpieczniejszych rynków dla handlu i potencjalnie rentownych punktów wejścia:

1 w celu określenia obszaru zainteresowania dużego nabywcy i sprzedającego;jak znaleźć najbardziej prawdopodobne obszary odwrócenia rynku i pojawienie się nowej tendencji, która ma być na początku trendu przed wszystkim;jak zidentyfikować punkty wejścia w strukturze rynku poprzez zrozumienie modeli odwrócenia.

Psychologia handlu:

jak kontrolować swoje emocje w handlu: psychologia przedsiębiorcy i powody podejmowania złych decyzji;jak nie popełniać błędów, które prowadzą do strat na rynku;jak słabości handlowe przekształcają się w stabilną korzyść;zarządzania ryzykiem i psychologii handlu.

Przegląd praktycznego stosowania wiedzy i umów handlowych na konkretnych przykładach.

służby wsparcia chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Teraz możesz poprosić ich w Telegramie, Facebook Messenger, czacie online, a także Skype (tylko połączenie), e-mail [email protected] lub telefonicznie: 8-800-200-01-31; +44 2031 293799.

Zostaw odpowiedź