Top-5 udane strategie RAMM na marsz

dzisiaj przeanalizujemy pięć strategii RAMM, które wykazały największą rentowność w zeszłym miesiącu. Najlepsze w marcu była strategia o nazwie Green Money. Menedżer wykazał rekordową wydajność w wysokości 2868,18%w ciągu jednego miesiąca, otwierając transakcje tylko dla oleju Brent. W ten sposób, zainwestując 5000 USD w strategię na początku marca, możesz otrzymać 143 409 USD dochodów w ciągu miesiąca w miesiącu, z wyłączeniem nagrody dla handlowca. Status strategii: agresywny.

Drugim najbardziej opłacalnym w marcu była strategia BBWOLF, pokazująca Wynik to 358,68%. Trader otworzył głównie transakcje dla GBP/USD, GBP/JPY, EUR/USD, EUR/JPY i EUR/GBP. W ten sposób zainwestował 2500 USD w tę strategię na początku marca, pod koniec miesiąca można uzyskać 8967 USD. Status strategii: agresywny.

Trzecim zyskiem w marcu była strategia wydobywania pieniędzy. W szacowanym okresie trader wykazał wydajność w wysokości 265,06%, koncentrując się na otwarciu pozycji złota XAU/USD i indeksu NASDAQ 100 Status strategii: agresywny.

na czwarte miejsce w marcu Zajmowałem strategię o nazwie Tlengen z rentownością 234,94%. Trader otworzył pozycje na takich narzędziach handlowych, jak VIX, Eurostox50 i FTSE100. Status strategii: konserwatywny.

Piąte miejsce w rankingu zabrała strategia o nazwie Vagan P. v2. Menedżer wykazał rentowność 213,28%w ciągu jednego miesiąca, otwierając transakcje głównie przez GBP/USD, GBP/JPY, EUR/USD i USD/CAD. Status strategii: konserwatywny.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.