Top 5 udanych strategii RAMM na styczeń

Dzisiaj analizujemy pięć strategii RAMM, które pokazały największą rentowność w zeszłym miesiącu. Najlepsze w styczniu była strategią o nazwie Pythona mnie. Handlowiec wykazał wydajność 181,63% przez jeden miesiąc, otwierając większość transakcji na indeksie NASDAQ100 i złoto Xau / USD. W ten sposób inwestując 3000 USD na początku stycznia, można uzyskać 5448 USD dochodu bez uwzględnienia wynagrodzenia przedsiębiorcy. Status strategii: agresywny.

Strategia AAAAA5 na styczeń wykazała wydajność 121,27%. Handlowiec Sprawia, że ​​transakcje w różnych parach walutowych, takich jak EUR / USD, GBP / USD, EUR / GBP i złoto Xau / USD. Inwestowanie w tę strategię 5000 USD na początku zeszłego miesiąca, otrzymasz dochód w wysokości 6063 USD bez uwzględnienia wynagrodzenia przedsiębiorcy. Status strategii: agresywny.

w trzecim miejscu jest strategia fx rev z wydajnością 100,39%. W ciągu miesiąca przedsiębiorca otworzył głównie pozycję złota Xau / USD, indeks S & P500 i parę walutową EUR / USD. Powrót strategii przez cały okres od momentu utworzenia wynosi 849,08%. Status strategii: agresywny.

Czwarte miejsce zajęło strategię o nazwie I4Y z wydajnością 85,98% w styczniu. Trader otwiera pozycje pary walutowe USD / JPY, GBP / USD, USD / CHF, AUD / USD, EUR / USD i Xau / USD. Rentowność strategii na cały czas wynosi 107,35%. Status strategii: agresywny.

piąte miejsce w rankingu strategii FXCASH. Przez miesiąc przedsiębiorca zarobił 54,80%. Całkowita wydajność strategii na cały czas wynosi 80,47%. Przedsiębiorca dokonuje głównie transakcji na parach walutowych GBP / USD, EUR / USD, Xau / US Gold i Indekses S & P500, NASDAQ100. Status strategii: agresywny.

Zarabiaj jako plusy w serwisie handlowym RAMM z Amarkets!

.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.