US Premarket: Rules Statistics

Kilka dni rynek akcji USA zrównoważony w stanie granicznym: w górę lub w dół. W czwartek intryga była dozwolona, ​​nabywcy byli w większości. Oznacza to, że odbicie trwa. Jednocześnie średnio terminowy trend malejący nie jest anulowany, ale zatrzymuje się. Według wskaźnika S&P 500 nadal obserwujemy znak 4100 punktów.

w przeddzień opór, co otworzyło drogę do 4300 punktów. Nie ma sensu uwzględniać wyższych poziomów, ponieważ prawdopodobieństwo powrotu “niedźwiedzi” z dużą sprzedażą pozostaje Bardzo wysoko, pomimo lokalnej euforii.

na piątkowej premarriet na futures w indeksie S&P 500. Możliwe, że aukcja otworzy się neutralnie, wówczas inwestorzy będą przestrzegać statystyk. Jest ich wiele: bezrobocie w USA w USA w maju. Najprawdopodobniej wskaźnik spadł do 3,5% z 3,6%. Jest to dobre dla sektora zatrudnienia w ogóle; Średnia płaca godzinowa wzrosła o 0,4% m/m, co będzie dodatnim sygnałem dla inwestorów; Liczba miejsc pracy poza sektorem rolnym Może wzrosnąć o 325 tys. W porównaniu z kwietniowym wzrostem o 428 tysięcy. Liczby wyglądają neutralnie, zbyt gwałtowny wzrost byłby podejrzliwy.

W oparciu o raporty z rynku pracy inwestorzy wyciągną wnioski na temat nadchodzących kroków Rezerwy Federalnej. Jeśli Amerykanie mają prace i pensje, mogą przyczynić się do wzrostu inflacji i dalszego, a to nie można pozwolić. Dlatego Fed może następnie działać w sprawach zaostrzenia polityki pieniężnej i bardziej aktywnej. Oczywiście jest to tylko jedno z założeń. W przypadku rynku akcji USA wzrost stopy procentowej i zmniejszenie salda Rezerwy Federalnej są sygnałami ujemnymi. Mamy na myśli, gdy mówimy o tle na całym świecie negatywnie dla inwestorów.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.