W głodzie dolara

tydzień handlowych na ryzykownych rynkach kapitałowych zaczyna się niewyraźnie, ale z pewną zaletą graczy, którzy obniżają się na tle upadku porannych kontraktów terminowych na amerykańskich indeksach. A główna sesja w Stanach nie będzie przy okazji Dnia Niepodległości. Wpłynie to na płynność europejską, ściśle związaną z dynamiką amerykańskiego rynku spot. Trajektoria globalnego rynku walutowego pozostaje niezmieniona-dolar amerykański jest poszukiwany na podstawie ryzyka i przyspieszonego wzrostu stawek Fed z powodu inflacji. A to oznacza to Trendy dewaluacyjne w euro i jenach są zachowane, a parytet EUR i USD jest nadal dopuszczalny. Tymczasem rubel został ostatecznie osłabiony, nie-podstawowy czynniki techniczne, a podstawowe czynniki zgromadzone w dotkniętych rachunkach.

na rynku energetycznym zauważa niepokój umów. Tak więc, jeśli w Europie Gaz wznosi się z powodów geopolitycznych, wówczas w Stanach Zjednoczonych upadek futures z powodu rosnących rezerw. Ale Brent Oil ma duże szanse na następny rzut do 115 USD z obecnym 111,5 USD.

rosyjski rubel w piątek Silnie osłabiony. Euro poleciał do 58 rubli. Ponieważ najbliższe punkty orientacyjne dolara, region 56 został oznaczony. W chwili pary USD/pocierania osiągnęła 55,8, co jest minimum maja, po czym para wystąpiła z poziomu. W rzeczywistości poprzednie wsparcie zostało już przetestowane, co już się opiera. Jeśli uczestnicy rynku, aby osłabić rubel, nadal będą w stanie pokonać poziom, możemy porozmawiać o rozwoju kursu do 60+. I są na to argumenty.

, po pierwsze, władze kontynuowały zmiękczenie walut, zwiększając limit transferu Za granicą dla obywateli. Po drugie, istnieją sygnały przywracające import. Po trzecie, Ministerstwo Finansów ogłosiło interwencje za pośrednictwem walut przyjaznych krajów, a dolar i euro są już na tym wsparcie pośrednie. Nawiasem mówiąc,

, ten ostatni czynnik jest związany z silniejszą dynamiką CNY/RUT – para wystartowała w piątek powyżej 9 rubli, a potencjał nie jest wyczerpany. Wcześniej na samym dole juana 7,5 rubli. Opublikowaliśmy szczegółową ocenę perspektyw dla Cileny Imperium Niebiańskiego i zostało to potwierdzone. Na horyzoncie 2022 r. Wytyczne w Yuanny All Pasek ma nadal 10 rubli.

dolarów amerykańskich (DXY: 105,1 s.) Wspina się na 20-letnie maksimum dostarczone w czerwcu ubiegłego roku. Na fali technicznej korekcji narzędzia maksimum, które zostało przetestowane – obszar poniżej 104 p., Ponieważ amerykański sterownik pieniężny tylko nasila się: Fed przyspiesza normalizację DCP, widząc inflację rekordową. Współczynnik dolara odgrywa się przeciwko walutom rezerwowym i działa jako kierowca osłabiania przyspieszeń krajów o rozwijającej się gospodarce.

ropa jest handlowana powyżej 111,5 USD. Słabość Minął środek ostatniego tygodnia, odkąd zagrożenia embarga energii z Rosji z UE lub wprowadzenie desek cenowych z barierą G7. Na takim tle nie ma potrzeby mówić o spadku geopolitycznego ryzyka w umowach, co oznacza, że ​​najbliższy cel jest wystarczająco szybko osiągnięty. Średnie stopnie nie wykluczają rzucania kontraktów nawet na szczyty roku. Czynnik surowca faworyzuje bilans handlowy Rosji, który jest ekstrapolowany na trajektorii rubla. W połowie roku II roku może nastąpić postęp W imporcie – i element energetyczny stabilności rosyjskiej waluty krajowej może nieco osłabić.

wskaźnik kwalifikacji Rosji (RGBI: 134,3 s.) Zamknięty tydzień stosunkowo słaby, chociaż w tej chwili pokazał maksimum roku. Oceny poziomu poziomu 135 p. Wdrożono, a teraz dalszy szeroki potencjał wzmocnienia cen OFZ i upadku ich przychodów nie jest widoczny. Maksymalny plan dla 2022 r. W rzeczywistości został spełniony.

Obecne cytaty stanów odzwierciedlają trajektorię kluczowej stawki banku centralnego i zareagowały ceny dokumentów Ołów, ustanawiając gwałtowne zmniejszenie oczekiwań inflacji i zwrot stopy finansowania do poziomów przed kryzysami. W RGBI nie ma również dużego potencjału, ponieważ cykl pieniężny się nie skończył, mieszkańcy są odłączeni od rynku finansowego, a płynność jest znormalizowana.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.