Waluta UE osiągnęła minimum

Kurs wymiany euro-Dolar

Wczoraj charakteryzuje upadek euro w parze z dolara do minimalnej wartości 1,0920. To nie zaobserwowano przez dwa lata, ponieważ cytaty rejestrowane postać 1,0908. Ten niski poziom podjął wiodącą pozycję rynkową, chociaż euro wciąż ma szansę obniżyć się.
Jednym z powodów tego spadku była niska wydajność UE, a w szczególności Niemcy, w zakresie działalności gospodarczej. Brexit przyczynia się również do jednolitej waluty. Istnieje również taki czynnik jak obowiązkowe płatności od strony amerykańskiej dla nabywców samochodów w Europie.
Dolar nadal rośnie gwałtownie, pomimo długu rządu USA, który przewiduje się trafić w walucie wartości $75 000 000 000. Waluta amerykańska jest teraz popyt na rynku, stawki rosną o 10%. Rezerwa Federalna rozpoczęła nawet wydawanie kredytów repo na okres jednodniowy. Analitycy twierdzą, że prawdopodobieństwo zakupu aktywów przez system, który w przypadku zwiększonego popytu, przyczyni się do przywrócenia równowagi rynkowej. Takie działanie będzie zawsze prowadzić do spadku notowania dolara.
Nasza prognoza na dziś jest następująca: wzrost notowań dla euro/dolara w 1,0940, 1,0960, 1,0980.

Kurs Funt do dolara

Mówiąc o poziomie notowań brytyjskiej waluty do dolara, można zobaczyć spadek do poziomu 1,2340.
W następstwie decyzji sądu o natychmiastowym wznowieniu prac brytyjskiego parlamentu ustawodawcy powrócili do swoich obowiązków. Istnieją rozprawy na Brexit, jednak do tej pory bez znaczących zmian. Kwestia granicy Irlandii jest nadal otwarta. Europejczycy nie zgadzają się z opcjami decyzji premiera Borysa Johnsona. Sprzeciw zamierza kontynuować rząd na Brexit, a Premier, z kolei, jest przekonany o dacie zakończenia umowy z UE przed końcem przyszłego miesiąca. Jednak analitycy polityczni przewidują, że Johnson będzie apelować do przedstawicieli Unii o wniosek o opóźnienie Brexit. W końcu, zgodnie z prawem, jeśli strony nie zgadzają się przed 19 października, będzie musiał porozmawiać o przedłużeniu terminu.
Indeks konsumpcji w Wielkiej Brytanii spada znacząco, ostatni raz było to postrzegane sześć lat temu. Brexit wpływa na globalne nastroje, a także przeraża potencjalnych inwestorów. Ze względu na brak jednego rozwiązania, gospodarka Wielkiej Brytanii spada. Niewielki spadek spowolni jest możliwy w trzecim kwartale.
Nasza prognoza na wartość funta w stosunku do dolara: spada do 1,2320, 1,2300, 1,2270.

Cena złota

Złoto nadal rośnie: wczorajsze cytaty osiągnął 1507 dolarów za uncja troy. Po poprzednim upadku, poziom wzrósł do 1535 dolarów. Limity cenowe osiągają 1500-1560 dolarów.
Ogólny wzrost cen osiągnął 8%, a Analitycy przewidują dalsze odzyskiwanie. Na przykład, rolnictwo w Indiach jest odzyskanie, to również grał w rękach ceny złota. Chińskie giełdy walutowe podniosły ceny kontraktów terminowych i kontraktów. ZAPASY Gold marki ETF rosną, powodując popyt wśród inwestorów.
W Chinach i Indiach sprzedaż złota spadła w możliwie największym stopniu, wyższe ceny i taryfy na przywóz z Indii nie przyczyniały się do popytu. Według analityków z UBS, sprzedaż spadła do rekordowo niskich, ale w najbliższym przyszłym interesie oczekuje się wznowić. Musimy dać czas na rynku, aby dostosować się do nowych taryf, a wkrótce popyt powróci. Według prognoz, następne dwa lata złota inwestycyjnego będzie podnieść popyt.
Prognoza dla ceny złota od nas: wzrosnąć do 1510, 1512, 1515 dolarów za uncja troy.

Cena ropy naftowej

Wczorajsza cena za olej WTI pozostał niezmieniony: wskaźniki osiągnęły poziom 56,40 dolarów za baryłkę. W Izbie handlowej ceny spadły do $55,33. Kwota ta zbliża się do normy od ataków na bazach ropy naftowej.
Sytuacja w Arabii nadal zmniejsza produkcję i dostawy na Bliskim Wschodzie. I zgodnie z Energy Information Administration, produkcja USA wzrosła do 2 410 000 baryłek.
Ponadto, dzięki badaniu przez organizację krajów eksportujących ropę naftową, okazało się, że dostawa surowców powoli osiąga swoje dotychczasowe poziomy. Ale są jeszcze pytania, gdzie Saudis zyskał zdolności: czy te nowe produkcje lub depozyty przeszłości? IPO Arabii Aramco będzie udany, jeśli korporacja zwróci swoje poprzednie wielkości produkcji. Ponadto, Mohammed Barkindo, gubernator OPEC, mówi, że zainteresowanie na rynku ropy naftowej wzrośnie w dłuższej perspektywie, wszystko będzie zależeć od tego, jak szybko eksport Arabii Aramco odzyskać.
Nasza aktualna prognoza dla ropy naftowej: wzrost marki WTI do liczb 56,60, 56,80, 57,00 dolarów za baryłkę.

Kryptowaluta

Po gwałtownym upadku rynku kryptowalut, wczorajsze poziomy są nadal niskie. Bitcoin stracił 3% wartości, Przybywając do $8 100 znak. Ethereum spadł do $165, w miarę XRP był zaniepokojony, spada 24,25 centów. Całkowity Kapitał rynkowy szacuje się na $214 000 000 000.
Po raz pierwszy w ciągu trzech miesięcy Bitcoin osiągnął niski poziom $8 000. Alcoins zostały również dotknięte, i Stablecoin Tether wyprzedzał Bitcoin gotówki, aby stać się czwartym na rynku, ze znakiem 4 160 000 000 dolarów. Upadek rynku był spowodowany, w większości, faktem, że Bitcoin miał zbyt duży popyt. Na przykład platforma BitMEX pozbyła się długich pozycji z $77 000 000.
Libra jest teraz w niepewnej sytuacji: albo przyczyni się do normalizacji rynku, a nawet więcej potrząśnie,-powiedział przedstawiciel centralnego banku Europy Benoit Keret. Projekt jest zdecydowanie dobry, ponieważ możliwe jest dokonanie płatności bez konieczności kontaktowania się z bankiem. Nowa waluta przyspieszy działania międzynarodowe. Ale w tym samym czasie, steblicoin może negatywnie wpływać na cały system finansowy. Integralność systemu monetarnego może być zagrożona. Nowa kryptowaluta jest również straszna, ponieważ może być w rękach oszustów: to zarówno terroryści, jak i oszuści na rynku finansowym. Musimy stworzyć system jakości ochrony użytkowników.
Prognoza od nas na rynku kryptowalut: spadek Bitcoin do 8050, 8000, 7900 dolarów. Ethereum spadnie do poziomu $162, $160, $157. Co do XRP, spadnie do 24,00, 23,70, 23,40 centów.

Wiadomości

Japonia przygotowuje się do opracowania indeksu cen konsumenckich oraz informacji na temat inwestycji zagranicznych i krajowych.
British Nationwide opracowała indeks cen nieruchomości. Francja oczekuje indeksu cen konsumpcyjnych. Szwajcaria, z kolei, będzie analizować KOF wskaźnik wskaźników przed KOF. Michael Saunders, Rzecznik Banku Anglii, ogłosi najnowsze dane. Unia Europejska oceni nowe wskaźniki wskaźnika optymizmu biznesowego dla przemysłu, a także: poziom zaufania konsumentów, wskaźnik wskaźników w sektorze usług, rozwój gospodarki oraz wskaźnik klimatu biznesowego….
W Ameryce będzie przesłuchań na temat konsumpcji publicznej, analizować zainteresowanie towarami trwałymi. Uniwersytet Michigan opublikuje indeks zaufania konsumentów. Baker Hughes oceni sytuację w branży wiertniczej Stanów Zjednoczonych: czyli liczbie aktywnych wiertarek.