Webinar: Strategia autora Ostatni pocałunek

Zapraszamy 29 września o godzinie 16:00 (Moskwa) / 19:00 (Nur-Sultan) Zobacz bezpłatne nadawanie ekskluzywnego webinarium “Ostatni pocałunek: Strategia autora jest energetyzowany Urazaliyeva dla niezależnego handlu”. Tounet opowie o jego popularnym świecie, strategii ostatniej pocałunku (ostatni pocałunek). A także o tym, jakie możliwości przed handlowcami otwierają narzędzie linii Fibonacci i jak skutecznie korzystać z pracy na rynkach finansowych.

Dowiesz się:

Jak dokładnie wejść na rynek i narażać zamówienia ochronne Zatrzymaj utratę i podjąć zysk. Jako skuteczność handlu i poziom potencjalnego zysku wpływa na psychologię przedsiębiorcy. Dlaczego zarządzanie ryzykiem lub zarządzanie pieniędzmi są kluczowym elementem samoobazdu.

odpowiedzi na te i inne pytania, które dostaniesz w Webinarium, który będzie popularny w Legendarnym Finansowym Ekspertowi CIS z Kazachstanu Tulegen Urazaliyev.

Nie przegap tej okazji, ponieważ wszyscy uczestnicy w siedzibie internetowej na końcu transmisji otrzymają ekskluzywny bonus za szybki i wydajny start. w obrotu i inwestycjach.

Jeśli masz pytania, możesz napisać do nas na [email protected] lub zadzwonić telefonicznie: +7 (727) 330-89-09; +7 (727) 311-13-20.

.

Zostaw odpowiedź