Wskaźniki amerykańskie zamknięte mieszane

amerykańskich wskaźników giełdowych zamkniętych 17 czerwca (S&P500: +0,22%), po ukończeniu tygodnia jako całości, obaw, że wysoka inflacja i zaostrzenie warunków finansowych może negatywnie wpłynąć na gospodarkę. W oczekiwaniu na długie weekendy główne wskaźniki wykazały niewielką zmienność, otwierając się na plus, ale potem straciły presję sprzedaży. Wszystkie wskaźniki ustanowiły minimalne sesji na początku aukcji, wzrosły w ciągu dnia i odszedł od maksimów do zamknięcia.

aktywność kupujących akcje na temat opłacalnych Ceny pomogły utrzymać S&P 500 na pozytywnym terytorium, ponieważ rynek został odsprzedany w krótkim okresie. Dzisiejszy skromny wzrost nie wystarczył, aby wyrwać się ze strefy czerwonej pod koniec tygodnia.

Wzmocnienie dolara amerykańskiego w odniesieniu do największej waluty nie przyczyniło się do wskaźników globalnych firm, w tym Adobe. Według amerykańskiego komisji ds. Futures Commodity Commissar, opublikowane 17 czerwca, spekulatorzy zwiększyli czyste długie stanowiska w dolara w tym tygodniu. Dobrze Euro nadal zmniejszało się do poziomów około 1,045 USD.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.