Złoto: jazda netto spadła na 3-miesięczny dół

Według COT (zobowiązania handlowców), dostarczone przez handel komercyjny w towarach futures (CFTC) – na tydzień, który zakończył się w ostatnim wtorek, dużych spekulantów (niekomercyjnych) zmniejszyli czystą pozycję w celu zakupu złota na 18,9 tysiąca Umowy do 199,2 tysiąca dużych spekulacyjnych graczy zmniejszają czystą pozycję w trzecim tygodniu z rzędu, a już 6 tygodni z ostatnich 8. Czysta pozycja stała się minimalna od 8 lutego.

żywopłotów (komercyjne) zmniejszyło czystą pozycję w zakresie sprzedaży kontraktów złota o 17,4 tysiąca kontraktów Do 231,9 tysięcy operatorów Hedersa zmniejszają czystą pozycję również o 6 tygodni z ostatnich 8. Otwarte odsetki wzrosły o 2,7 tysięcy kontraktów do 560,4 tysiąca. Wskaźnik w kształcie BULL dużych spekulantów (stosunek liczby umów zakupu liczby umów na sprzedaż) zmniejszył się o 0,25 do 3,11 tygodniowo.

COT Raporty dla złota odzwierciedlają wzrost nastroju niedźwiedzia. Traiders zmniejszają czystą pozycję w rosnących cenach od prawie dwóch miesięcy. Jednocześnie czysta pozycja stała się minimalna w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Duże fundusze zmniejszyły zakupy o 6% Przez tydzień sprzedaż wzrosła również. Kontynuacja tego trendu może pomóc obniżyć cenę za szlachetny metal.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.