Złoto: krytyczna słabość

lokalnych poprawek nie podziwia – uncja Troy pozostaje słaba i zachowuje ryzyko zakłóceń jeszcze niższe. Złoto jest handlowane na 1712 USD we wtorek. Co dalej? Jeśli chodzi o analizę techniczną, ostatnie kilka dni złoto jest konsolidowane około 1715 USD. Ponadto rynek będzie musiał zdecydować o kierunku ruchu. W przypadku więcej byków, cena wyniesie 1767 USD. Jeśli “niedźwiedzie” przeważają nad liczbą, ścieżka otworzy się do 1688 USD.

Teraz pozycje dolara amerykańskiego zostały skorygowane i w takich warunkach, Hipotetycznie złoto może dobrze rosnąć w cenie. Kolejną rzeczą jest to, że teraz jest krytycznie niewielu nabywców – rynek przeraża możliwości powszechnej recesji.

złota w tym roku nie działa ani w roli aktywów ochronnych, ani w formacie alternatywnego mechanizmu inwestycji. Ponadto złoto nie generuje własnej rentowności, więc teraz trudno jest na przykład konkurować z obligacjami skarbowymi. Dlatego jego słaba pozycja rynkowa jest zrozumiała. Na dłuższą metę istnieją dobre szanse Dla wysokości o 2000 USD i 2300 USD. Ale to jest dla pacjenta.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.