Złoto wzmocnione w cenie

Cytaty osiągnęły poziom opór w wysokości 1768 USD za uncję. Globalne sygnały rynkowe twierdzą, że banki centralne są gotowe do poprawy poważnych stóp procentowych. Wydajność 10-letnich obligacji rządowych Wielkiej Brytanii wskoczyła do maksymalnie od maja 2019 r. Na tle wskazówek przedstawicieli Banku Anglii w sprawie możliwości zaostrzenia polityki pieniężnej.

rozpoczyna sezon sprawozdawczy w trzecim kwartale. Oczekuje się, że inwestorzy ocenią wpływ na wskaźniki firm takich czynniki jak wzmocnienie Inflacja, problemy w łańcuchach dostaw, brak pracy i skakać w cenach energii. W przypadku dalszego presji na najbardziej wielkie zapasy złoto może wzmocnić cenę i służyć jako środek oszczędzania z turbulencji na rynkach finansowych.

Według raportów medialnych minister finansów USA Janet Yellen stwierdził, że odmowa republikanów w celu zatwierdzenia wzrostu limitu posiadacza kraju w grudniu będzie katastrofą. Zauważyła, że ​​uważa, że ​​konieczne jest całkowicie porzucenie limitu długu publicznego USA, który W ostatnich latach stało się głównie narzędziem politycznym. Jutro oczekuje się wzrostu działalności handlowej. W centrum PKB w Wielkiej Brytanii Indeks cen konsumpcyjnych USA. Tradycyjnie złoto może pokazać swoją zależność od zaludnionych krajów rozwiniętych.

.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.