Złoto wzmocnione w zakresie 1791-1809 USD

Technicznie, na rynku złota powstała sygnał na rzecz dalszego wzrostu. Dostępne z kanału w zeszłym tygodniu. Pierwszym poziomem w przypadku pewnych zakupów jest poziomy w zeszłym tygodniu w dziedzinie 1820 USD za uncję. Giełdowy rynek USA zakończył poniedziałkową ofertę wzrostu, wzmocnienie technologii, towarów konsumpcyjnych i usług konsumenckich. W momencie zamknięcia na New York Stock Exchange, Dow Jones wzrosła o 1,17%, indeks S & P 500 wzrósł o 1,89%. Złoto tym razem, a następnie płyn Zapasy USA.

W styczniu, globalne indeksy akcji bardzo cierpiało: wskaźnik DAX, na przykład spadł o ponad 3,5%, ponieważ inwestorzy martwili się o podniesienie stawki przez Rezerwy Federalnej w celu zwalczania rosnącej inflacji.

Według Instytutu Gospodarczego IFO, w poniedziałek było więcej pozytywnych nastrojów, co przyczyniło się do wyeliminowania problemów z produkcją dla niemieckich firm w styczniu. Według IFO liczba niemieckich producentów, którzy zgłaszali problemy z zaopatrzeniem pośrednim Produkty i surowce zmniejszyły się z 81,9% w grudniu do 67,3% w styczniu.

.

Zostaw odpowiedź